Haberler

Kraliyet Düğünü Düzenlenen Resepsiyonda Kutlandı

Abone Ol

İngiltere tahtının varisi Prens William ile Kate Middleton 29 Nisan Cuma günü muhteşem bir törenle dünya evine girdi.

Tüm dünyada yaklaşık 2 milyar kişinin izlediği Kraliyet Düğünü 29 Nisan Cuma akşamı ESU Türkiye'nin katkılarıyla İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu'nun ev sahipliğinde yapılan bir resepsiyonla kutlandı. Harvey Nichols (Demsa), Türk Hava Yolları, Vodafone, Coca Cola, Tesco, Doluca, MadamKoket, eXec Turkey, Tata Steel, RBS ve The British Chamber of Commerce of Turkey'nin destekleriyle gerçekleştirilen Kraliyet Düğünü Resepsiyonu iş ve cemiyet hayatından önemli konukları ağırladı. Gecede açılış konuşmasını yapan İngiltere İstanbul Başkonsolosu Jessica Hand davetlilere katılımlarından ötürü teşekkür etti.

ESU Türkiye'nin Başkanı Dr. Rıza Kadılar Kraliyet Düğünü'nün önemine ilişkin şunları söyledi: "İngiltere kültürü ve ekonomisi açısından son derece önemli olan Kraliyet Düğünü'nü kutlamak ve yeni evli çifte iyi dileklerimizi sunmak için burada toplandık. Tüm İngiliz halkı uzun zamandır bugüne kilitlenmiş durumdaydı. Yalnızca birkaç saat süren evlilik töreni tüm sektörlere yansıyan katma değerleriyle İngiliz ekonomisini doğrudan etkiledi."

Kaynak: Bültenler / Dünya

Dünya Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title