Dünyayı hayrete düşüren olay! Ahırda koyuna tecavüz etti, sonrası da felaket - Haberler
Haberi Paylaş

Dünyayı hayrete düşüren olay! Ahırda koyuna tecavüz etti, sonrası da felaket

Haberler.com - Dünya
 - Güncelleme:
Dünyayı hayrete düşüren olay! Ahırda koyuna tecavüz etti, sonrası da felaket

Avustralya'nın Batı Sidney kentindeki bir lisenin ahırındaki koyuna cinsel saldırıda bulunan 43 yaşındaki adam, kamera kayıtlarından yakayı ele verdi. Adamın ahırdan çıkıp geri geldikten sonra bu kez de keçilere tecavüz etmesi 'resmen felaket' yorumları yapılmasına neden oldu.

Avustralya'nın Batı Sidney kentinde dünyayı hayrete düşüren bir olay yaşandı. İddialara göre St. Mary's Senior Lisesi'nde öğrencilere eğitim verilmesi amacıyla kurulan ahıra giren 43 yaşındaki şahıs, önce koyunlarla ardından da keçiye cinsel saldırıda bulundu.

BAHÇEYE GİRERKEN GÖRÜLDÜ

Adamın öğrenciler tarafından bahçeye girerken görülmesinin ardından harekete geçen polis ekipleri, kamera kayıtlarını incelediklerinde şahsın ahıra girip çıktığını tespit etti.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Kamera kayıtlarında, koyunlar ve keçilerle ilişkiye girdiği tespit edilen şahıs, önceki gün tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ahırdaki hayvanlara yapılan sağlık muayenesinde tecavüz bulguları tespit edilirken, şüpheli şahıs önümüzdeki hafta Penrith Yerel Mahkemesi'nde yargılanacak.

Haberler.com - Dünya

Ahır Hassas İçerik Cinsellik Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Fahri Sağlam:

İyi Çorum değil....

atilla:

:))

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title