Ahırının kapısını açtı, 3 gözlü buzağıyı görünce ağzından bu sözler döküldü: İlahi bir mucize - Haberler
Haberi Paylaş

Ahırının kapısını açtı, 3 gözlü buzağıyı görünce ağzından bu sözler döküldü: İlahi bir mucize

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

Hindistan'da dünyaya gelen 3 gözlü buzağı, ülke genelinde büyük yankı uyandırdı. Çiftlik sahibi, Hindu Tanrısı Shiva'nın reenkarnasyonu olarak adlandırılan buzağı için "İlahi bir mucize" ifadelerini kullandı.

Hindistan'da 14 Ocak'ta dünyaya gelen buzağı, fiziksel özellikleri nedeniyle ülkede gündem konusu oldu. Çiftlik sahibi Neeraj Chandel'in ahıra girdiğinde gördüğü ve "İlahi bir mucize" olarak adlandırıldığı buzağının, doğum tarihinin dini bir güne denk gelmesi nedeniyle Hindu Tanrısı Shiva'nın ruhuna sahip olduğu iddia ediliyor.

Buzağı hakkındaki diğer detaylar da duyanlarda merak uyandırdı. Sadece 3 gözü olmakla kalmayan buzağının aynı zamanda 4 burun deliği de var. Kuyruğu örgü şeklinde olan buzağıyı görmek için Hindistan'ın dört bir yanından insanlar ahıra akın etmeye başladı.

Ahırının kapısını açtı, yeni doğan hayvanla karşılaşınca ağzından ilk bu sözler döküldü: İlahi bir mucize

Hint haber ajansı ANI'ye konuşan köylü Neelkumar Verma, "Daha önce hiç 3 gözlü bir buzağı görmemiştim. Bizim inanışlarımıza göre o ilahi bir varlık. O Lord'un kendisinin bir reenkarnasyonu" dedi.

Garip doğum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen hayvan sahibi Neeraj Chandel ise, "Hayvanın ilk başta yaralandığını zannettik ancak öyle değilmiş. Sağlık raporu temiz çıktı. Şu anda çok iyi bakıyoruz" ifadelerini kullandı.

Hindistan, İnek, Dünya, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Emirhan Araç:

Neden böyle kadar garip şeyler hep hindistandan cıkıyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title