Cumhurbaşkanı adayı asistanıyla görüntülendi, fotoğrafı yayınlayan yayın yönetmeni görevden alındı - Haberler
Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı adayı asistanıyla görüntülendi, fotoğrafı yayınlayan yayın yönetmeni görevden alındı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Dünya

Irkçı ve Müslüman karşıtı söylemleriyle tartışmalara konu olan Fransa'nın sağcı cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour'ın asistanıyla sarmaş dolşa fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Ülkede büyük yankı uyandıran fotoğrafı yayınlayan yayın yönetmeni ise görevden alındı.

Fransa'da yayımlanan haftalık dergi Paris Match'ın yayın yönetmeniHerve Gattegno görevden alındı. Gettegno'nun görevden alınma sebebiderginin kapağında Cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour'un fotoğrafını vermiş olması.

ÜLKEDE KRİZE NEDEN OLDU

Fotoğrafta 63 yaşındaki Eric Zemmour, asistanı olan Sarah Knafo ile bulunuyor. 28 yaşındaki Sarah ile denizde sarılarak çekilmiş fotoğraf ülkede krize sebep oldu.

Cumhurbaşkanı adayı asistanıyla görüntülendi, fotoğrafı yayınlayan yayın yönetmeni görevden alındı

YAYIN YÖNETMENİNİN BAŞINI YEDİ

Fotoğrafı yayınlayan Paris Match'in yayın yönetmeni Herve Gattegno ise görevinden alındı. Evli olan Zemmour'un bu fotoğraftan dolayı yasalsüreç başlatacağı belirtildi. Herve Gattegno'nun yerine ise Patrick Mahe ile Jerome Bellay getirildi.

Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (5)
Baran Hakan:Hek tor denen utanmaz din düşmanı Cevap Yaz 0 5 Yayından Kaldır
tarafsızgörüş:Laik fransa Cevap Yaz 96 152 Yayından Kaldır
Hek Tor:tarafsızgörüş, sana rümuzuna tam aykiri, yalakanin, densizin, kisiliksizin, ipsizin, adinin biri oldugunu söyleyen olmadi mi? Bak ben söylüyorum, laik olmayan hatta karsit olan nicelerin neler yaptiklarini hic okumuyor musun? Ama sizin zihniyetiniz, "bir seycikten ne cikar" zihniyeti, sasmamak lazim. 76 55 Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title