Dokuma Masalları" Sergisi Sanatseverlerle Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Dokuma Masalları" Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

Dokuma Masalları

Türk çağdaş sanatçılarının özel seçkilerinden oluşan "Tapestry -Dokuma Masalları" sergisi, 24 Mayıs'a kadar ziyaret edilebilecek.

Türk çağdaş sanatçılarının özel seçkilerinden oluşan "Tapestry -Dokuma Masalları" sergisi, 24 Mayıs'a kadar ziyaret edilebilecek.

Devrim Erbil, Belkıs Balpınar, Fırat Neziroğlu gibi kendi alanında özgün işleri ile uluslararası alanda tanınmış sanatçıların eserlerinden oluşan sergi Anna Laudel Galeri'de sanatseverlerle buluştu.

Çağdaş dokuma sanatçısı Fırat Neziroğlu'nun, dünya çağdaş sanatı içinde kendine özgü kabul edilmiş tekniği ile boşluk, ışık, gölge ile hazırladığı yeni ve özgün işlerinin de dünya turuna çıkmadan önce İstanbul'da görülebileceği sergi, sonrasında önce Newyork, ardından Dubai,Hong-Kong ve Avrupa'da görücüye çıkacak.

2019 Newyork Fashion Week'te "Anadolu'nun kalbi YEN" koleksiyonu ile öne çıkan Neziroğlu, şimdi de çerçeve içinde betimlediği dokuma eserleri ile sevenleriyle buluşuyor. Neziroğlu'nun eserleri daha önce Sotheby's ve Christie's de yer aldı.

Dünyanın en büyük müzayede evleri Sotheby's ve Christie's de pek çok ünlü resim ile birlikte değerlendirilen bu eserler ve sanatçı Fırat Neziroğlu aynı zamanda Christie's müzayedesinin katalog kapağında yer almış ender Türk sanatçılar arasında bulunuyor.

Tapestry -Dokuma Masalları sergisi, 24 Mayıs'a kadar ziyaret edilebilecek.

Dokuma Masalları Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

AA - Son Dakika Haberleri

Fırat Neziroğlu, Hong Kong, Türk, Kültür Sanat, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title