10 gün önce evlenen doktor çiftin 4 bilezik için yaptığı kavgada kan aktı: 4 yaralı - Haberler
Haberi Paylaş

10 gün önce evlenen doktor çiftin 4 bilezik için yaptığı kavgada kan aktı: 4 yaralı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa
10 gün önce evlenen doktor çiftin 4 bilezik için yaptığı kavgada kan aktı: 4 yaralı

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde 10 gün önce evlenen doktor çift, 4 bilezik yüzünden kavga etti. Kavgaya ailelerin de dahil olmasıyla gelinin babası damadını, dünürlerini ve damadın kız kardeşini silahla yaraladı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken şüpheli ise gözaltına alındı.

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde, yaklaşık 10 gün önce dünya evine girdiği öğrenilen B.K. ve Ü.Y.K. adlı doktor çift, 4 altın bilezik yüzünden tartıştı. Bileziklerin kimde kalacağı konusundaki tartışmanın büyümesi üzerine evde bulunan karı kocanın akrabaları da tartışmaya karıştı.

DAMADINI, DÜNÜRLERİNİ VE GÖRÜMCEYİ VURDU

Enis Yıldırım'ın haberine göre bir süre sonra tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü. Bu sırada Kastamonu'dan geldiği belirlenen gelinin babası emekli astsubay B.B. silahını çekerek damadı Ü.Y.K., dünürü H.K., dürünün eşi M.K. ve damadın kız kardeşi E.K.'ya ateş etti.

B.B.'nin silahından çıkan kurşunlarla yaralanan 4 kişi ambulanslarla Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne sevk edildi. Silahlı saldırı gerçekleştiren emekli astsubay B.B. ise cinayet masası ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (4)
Qwe Qwe:Ne cahil bir toplumuz ya. Bu ailelerin de çocuklarına karismalarini bir türlü anlamam. O zaman engel olabiliyorsaniz evlendirmeyin devam etsinler sizle yasamaya. Bırakın evlenen insanlar kararlarını kendileri alsın karışmayın akıl vermeyin yönlendirmeyin. O kızını gaza getirir öbürü oğlunu. Ondan sonra karı koca birbirine girer. Hepten iş çığırından çıkar. Karışmayın iyilik yapmıyorsunuz bu şekilde huzur kaciriyorsunuz sadece. Kendi cocugunuza kötülük yapıyorsunuz kendi hirsiniz yüzünden.
Mehmet Uğur:Çok isabetli olmuş, bi de çocuk olduktan sonra bu kavga olsaydı. olan çocuklara olacaktı. iki taraf içinde kötü gözüksede hayırlı olmuş.
Orhan Tuna:Damadın babası bilezikleri istedi yiyecek altınları gelinde haklı olarak vermedi kızbabasi haklı ,,,,bayanlar karşınızdaki adam okumuş tahsillide olsa önce anne babanızın evlenmek icin olurunu alın ben okudum kocamı kendim seçerim demeyin hayat tecrübeniz yok tabiki kaderde önemli
500