DOĞAN DUMAN HABERLERİ

Doğan Duman haber, Doğan Duman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğan Duman

Doğan Duman

Doğum Yeri Kayseri / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 - ...

Doğan Duman Kimdir ?

1959 yılında Kayseri’nin Pınarbaşı İlçesi, Örenşehir Köyü’nde dünyaya geldi. 1965 yılında ailesiyle birlikte İstanbul’a göç etti. İlk ve orta eğitimini Vezneciler ilkokulu, Merter Ortaokulu ve Şehremini Lisesi ile Pınarbaşı Lisesi’nde tamamladı. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Doğan Duman - 24.6.2019
İSTANBUL'DA 23 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN KESİN OLMAYAN RESMİ SONUÇLARI BELLİ OLDU
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA23 Haziran yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kesin olmayan sonuçlar belli oldu.
Doğan Duman - 27.5.2019
İstanbul yenileme seçimi için kesin aday listesi açıklandı
23 Haziran 2019 Pazar günü yapılacak yenileme seçimlerinde yer alacak bağımsız adaylar ise şöyle: "Dursun Ali Bacıoğlu, Vedat Öztürk, Ahmet Çördük, Muhammet Ali Canca, Mehmet Yıldız, Güldes Önkoyun, Hasan Atasoy Torun, Mehmet Ali Aydoğmuş, Lütfü Yılmaz, Seçkin İlker, Özkan Mustafa Küçükkural, Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu, Burhan Erol, Doğan Duman, Ali Rıza Kansız, Abdul Celil Gülalp, Burak Kadıoğlu.
Doğan Duman - 1.4.2019
İstanbul İl Seçim Kurulu Resmi Olmayan Sonuçları Açıkladı
Kesin olmayan sonuçlara göre CHP adayı Ekrem İmamoğlu 4 milyon 170 bin 116 oy, AK Parti Adayı Binali Yıldırım 4 milyon 145 bin 708 oy, Saadet Partisi adayı Necdet Gökçınar 103 bin 300 oy, DSP adayı Muammer Aydın 30 bin 766 oy, BTP adayı Selim Kotil 27 bin 232 oy, DP Adayı Ersan Gökgöz 24 bin 168 oy, Vatan Partisi Mustafa İlker Yücel 20 bin 667 oy, TKP adayı Zehra Güner Karaoğlu 10 bin 499 oy, bağımsız aday Özge Akman 2 bin 452 oy, Bağımsız aday Doğan Duman 2 bin 2 oy ve bağımsız aday Aysel Tekerek bin 520 oy aldı.
Doğan Duman - 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
İstanbul'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri, seçim kurullarınca ilan edildi.
Doğan Duman - 18.1.2019
Öğretmenler Sesleriyle Yarıştı
Yarışma sonunda birinci Emrah Açıkgöz ve Sinan Arı, ikinci Kadir Çabuk, Ayşe Doğru ve Doğan Duman, üçüncü Murat Demirel ve Tolga Cengiz oldu.
Doğan Duman - 21.8.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
İstanbul'un Anadolu yakasında bazı ilçelerde yarın elektrik kesintisi uygulanacak.
Doğan Duman - 21.6.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Adalar, Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 23 Haziran'da elektrik verilemeyecek.
Doğan Duman - 17.6.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Pendik, Sancaktepe ve Tuzla'nın bazı mahallelerine 20 Haziran'da elektrik verilemeyecek.
Doğan Duman - 11.6.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Adalar, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı mahallelerine 14 Haziran'da elektrik verilemeyecek.
Doğan Duman - 21.5.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Adalar, Ataşehir, Pendik, Şile, Sancaktepe, Maltepe, Ümraniye, Kadıköy, Tuzla. Kartal ve Beykoz'un bazı mahallelerine 23 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
Doğan Duman - 17.5.2016
Yozgat'da Tübitak Destekli Bilim Fuarı Açıldı
Öğrencilerin dönem boyu emeklerini ortaya koyduklarını ve öğretmenlerin de bu şenlikte büyük bir özveri ile çalıştıklarını ifade eden Arkan, "Bilimsel süreçte öğrencilerimizin yaratıcı fikirleri eleştirilmeden ve kıyaslanmadan projelerde yerini buldu. Derste öğrenilen konuların günlük hayatta da bize fayda sağlayacağını görmüş olduk. Bu çalışmalarımızın gerçekleşmesinde projelerde baştan sona kadar heyecanını ortaya koyan Okul Müdür Yardımcımız Hasan Aşiret'e, proje yürütücülüğünde koordinasyonu sağlayan fen bilimleri projelerine danışmanlık yapan Doğan Duman'a, matematik projelerinde de danışmanlık yapan Murat İdil'e de, özellikle pano taslaklarının düzenlenmesi, ses sistemlerinin ayarlanması, projelere de danışmanlığını esirgemeyen Bilim Teknik Öğretmeni Hüseyin Polat'a teşekkürlerimi sunuyorum.
Doğan Duman - 12.6.2014
Melike Öğretmene Okulundan Vefa
Süleyman Demirel Ortaokulu Müdürü Doğan Duman da okulda 1999 yılından itibaren müzik öğretmeni olarak görev yapan Melike Altuğ'un ismini yaşatmak istediklerini belirterek, Altuğ'un adını dersliğe verdiklerini söyledi.
Doğan Duman - 12.6.2014
Vefat Eden Öğretmenin Adı Sınıfına Verildi
Melike öğretmen için yapılan sınıfın açılışı bu gün yapıldı. Sınıfın açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Okul Müdürü Doğan Duman, Melike öğretmenin eşi Umut Altuğ, annesi Nuran Taşkın, babası Halil Taşkın ile okulda görev yapan öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Doğan Duman - 2.10.2012
Fü Keban Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Prof. Dr. Duman Atandı
1963 yılında Elazığ'da doğan Duman evli ve iki çocuk babası.
Doğan Duman - 26.1.2012
Gümüşsuyu Halı Fabrikası 28 Milyon Liraya Satıldı
İŞÇİLERE PAY DÜŞMEDİ Gümüşsuyu Halı Fabrikası'nda 2001 yılında işten çıkarılan ve 11 yıldır fabrikadan alacaklarını tahsil edemeyen bin 200 çalışanın avukatı Doğan Duman, işçilerin alacakları için yıllardır mücadele ettiklerini söyledi.
Doğan Duman - 5.1.2012
Mkü Basketbol Takımı 1. Ligde
Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Doğan Duman ve sporcuların katılımıyla gerçekleşen ziyarette Rektör Güder, sporculara teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler verdi.
Doğan Duman - 1.12.2011
Sivas'ta Öğretmenlerin Eğitimin Kalitesini Artırma Çalışmaları
Düzenlenen toplantılarda, eğitimin kalitesinin nasıl artırılacağı, çocuklar için daha fazla neler yapılabileceği konularının ele alındığını anlatan Yıldırım, şunları kaydetti: "Koordinatör müdürlerimiz Süleyman Demirel İlköğretim Okulu Müdürü Doğan Duman, Öğretmenler İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Koçak, Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Rasim Türk ve Karşıyaka İlköğretim Okulu Müdürü Hulusi Sayıcı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğan Duman Haberleri | Doğan Duman Kimdir - Haberler - Doğan Duman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Doğan Duman kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul seçiminde bağımsız adaylar ne kadar oy aldı? Rakamlar açıklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 16:53:49. #1.15#
title