Dhkp-c Haberleri

Dhkp-c haber, Dhkp-c son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dhkp-c - 17.05.2021
Eskişehir'de terör operasyonu; 12 gözaltı
ESKİŞEHİR'de sosyal medyada terör propagandası yaptıkları iddiasıyla 12 kişi gözaltına alındı.
Dhkp-c - 17.05.2021
Eskişehir'de terör operasyonu, 15 şüpheli yakalandı
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sosyal medya üzerinden terör örgütlerinin propagandası yaptıkları tespit edilen 15 şüpheliyi yakaladı.
Dhkp-c - 01.05.2021
YTB'nin "Yurt Dışındaki Türk Vatandaşlarını Hedef Alan Saldırılar 2020" raporu yayımlandı Açıklaması
Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı (YTB), 2020'de yurt dışındaki Türk vatandaşlarına yönelik insan hakları ihlallerini ele alan bir rapor yayımladı.
Dhkp-c - 28.04.2021
Yargıtay, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı davasında beraat kararlarını bozdu
Yargıtay, Gezi Parkı olaylarına ilişkin aralarında Beşiktaş taraftar grubu Çarşı mensuplarının da bulunduğu 35 sanığa, "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını engellemeye teşebbüs etmek", "Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet", "terör...
Dhkp-c - 09.02.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
1 Şubat'taki olaylarda gözaltına alınan 108 kişiden 101'nin Boğaziçi Üniversitesiyle ilgisi ve ilişiğinin bulunmadığını, bu 101 kişiden 79'unun DHKP-C ve TKP-ML örgüt üyesi olduğunu anımsatan Bahçeli, şöyle devam etti: "Evlatlarını üniversiteye gönderen muhterem analarımız, çocuğunuz bu örgütlerin eline düşerse bundan memnun olur musunuz? Taşlarla, sopalarla sokak sokak polislerle çatışmalarından, geleceklerini kaybetmelerinden mutluluk duyar mısınız? Kılıçdaroğlu, 'Türkiye'nin evlatlarını serbest bırakın.
Dhkp-c - 09.02.2021
Bahçeli: MHP yeni anayasa yazım sürecine vardır ve çalışmalarına başlamıştır
Bahçeli: MHP yeni anayasa yazım sürecine vardır ve çalışmalarına başlamıştırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP yeni baştan anayasa yazım sürecine vardır ve çalışmalarına samimiyetle, önyargısız şekilde başlamıştır" dedi.
Dhkp-c - 21.11.2020
Son dakika haberleri... Erdoğan, 12. Halifaks Uluslararası Güvenlik Forumu'na video mesaj gönderdi: (1)
Son dakika gündem haberine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye'den Libya'ya, Doğu Akdeniz'den Kafkasya'ya kadar her yerde dostlarımızın, kardeşlerimizin yanında yer almaya devam ediyoruz.
Dhkp-c - 30.08.2020
Kaymakam Duru, "Hainlerin her hamlesini boşa çıkarmalıyız"
Develi Kaymakamı Murat Duru, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda yaptığı konuşmasında, birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, "Hainlerin her hamlesini boşa çıkarmalıyız" dedi.
Dhkp-c - 30.08.2020
DHA İSTANBUL GÜNDEMİ-1
BAŞAKŞEHİR'DE HAREKETLİ DAKİKALAR -Etrafa ve bekçilere ateş açan kişi 4 saat sonra ikna edilerek gözaltına alındıHaber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU-Emin YEŞİL-Taylan ERGÜN-Ali ABLAY-Alper KORKMAZ / İSTANBUL DHABaşakşehir'de dün akşam saatlerinde devriye gezen gece bekçileri durumundan...
Dhkp-c - 29.08.2020
Maltepe'de orman yangını ile ilgili bir kişi gözaltına alındı
İSTANBUL(İHA) Maltepe akşam saatlerinde çıkan orman yangını çıkmıştı.
Dhkp-c - 02.05.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yurt dışına gönderilen yardımlarla ilgili, "En yakınlarımız olan Türk ve İslam coğrafyasından başlanmalı.
Dhkp-c - 17.12.2019
İzmir'de 'Las Tesis' dansı, kadına şiddeti önlemek için değil teröre hizmet için kullanılmış
İzmir'de "Las Tesis" danslı eylem sırasında kadınları provoke etmeye çalışan 25 şüpheliden 16'sı yakalanırken,9'unun yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.
Dhkp-c - 30.09.2019
"Yargı reformu strateji belgesi ortak aklın ortaya konduğu bir belge"
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Yargı reformu strateji belgesi bir siyasi parti belgesi olarak değil, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ortak aklının ortaya konduğu bir belge olarak hazırlandı.
Dhkp-c - 08.09.2019
Bakan soylu:  istanbul ve ankara'ya 'kayyum' söz konusu değil
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Ankara ve İstanbul için kayyum söz konusu değildir.
Dhkp-c - 27.08.2019
"İnanmış yüreklerle yol yürünür"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye'ye yaptırım yapılacakmış" yalanlarına itibar edilmemesini isteyerek, "Niye inananlarla yol yürünür biliyor musunuz? İşte bu yalanlara itibar etmediği için inanmış yüreklerle yol yürünür.
title