Demet Şener ve Cenk Küpeli, alışveriş merkezinde öpüşürken görüntülendi

Demet Şener ve Cenk Küpeli, alışveriş merkezinde öpüşürken görüntülendi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü manken Demet Şener, geçtiğimiz Haziran ayında nikah masasına oturduğu Cenk Küpeli ile gittiği alışveriş merkezinde aşka geldi. Alışveriş yapmaya gelen çift, bir ara yürüyen merdivenlerde öpüştü.

Eski manken Demet Şener, geçtiğimiz Haziran ayında eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aile arasında düzenlenen törenle nikah masasına oturdu. Çift, önceki gün bir alışveriş merkezinde öpüşürken kameralara yakalandı.

KİMSEYE ALDIRIŞ ETMEDİLER

Nişantaşı'ndaki alışveriş merkezine gelen Demet Şener ve Cenk Küpeli, el ele alışveriş yaparken görüntülendi. Basın mensuplarını fark eden çift, etraftaki bakışlara aldırmadan sarmaş dolaş oldukları yürüyen merdivende öpüştü. Çiftin aşka geldikleri anlar ise kameralara yansıdı.

DÜĞÜNDE GİYDİĞİ SMOKİNİN BORCU BAŞINA DERT OLMUŞTU

Ani bir kararla Demet Şener'le evlenen Cenk Küpeli'nin nikahta giydiği smokinin parasını hala ödemediği ortaya çıkmıştı. Küpeli'nin smokin aldığı mağazanın sahibi konuyla alakalı yaptığı açıklamada "Ödeme için birkaç kez '9 bin 350 TL'yi ne zaman ödeyeceksiniz Cenk Bey?' diye aramamıza rağmen, 'Bu para benim için önemli değil, öderim birkaç gün sonra' diye konuştu. Ancak yaklaşık 5 aydır Cenk Küpeli bize olan borcunu ödemekten kaçınıyor" demişti. Cenk Küpeli ise çıkan haberlerin ardından borcunu yatırmıştı.

Demet Şener ve Cenk Küpeli, alışveriş merkezinde öpüşürken görüntülendi
Haber Yorumları (15)
FENERLİHALİT: bizene ne ya
YORUMCU: ASLINDA YANLIŞ YAPMIŞLAR MERDİVENDE DEĞİL DE SOKAĞIN ORTASINDA YAPSINLAR HERKESİN ÖNÜNDE İYİCE NORMAL GÖSTERİYORLAR BÖYLE EDEPSİZLİKLERİ
GENÇKIZ: ONURLU BİR ERKEK KARISINI ORDA BURDA ÖPEREK BASİT KADIN DURUMUNA DÜŞÜRMEMELİ.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title