Demet Şener Listeyi Hazırladı Yeni Hayatına Yelken Açtı

Demet Şener Listeyi Hazırladı Yeni Hayatına Yelken Açtı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Kocası İbrahim Kutluay'dan ayrılma kararı alan Demet Şener, ayrılık sonrası yapacaklarının listesini hazırlayıp, yeni bir hayata yelken açtığının sinyalini verdi.

Eşi İbrahim Kutluay'dan boşanma kararı alan Demet Şener, artık hayata farklı bir gözle bakıyor.

DEMET ŞENER'İN YAPACAKLAR LİSTESİ

Artık kendisi için bir şeyler yapmak istediğini söyleyen Kutluay, kendine bir de yapılacaklar listesi hazırladı.

İşte Demet Şener'in yeni hayat felsefesi:

Kendime bir liste yaptım, artık biraz da kendim için bir şeyler yapmak, sadece kendimle, dostlarımla olabildiğim, gördüğüm ya da görmediğim yerlere gitmek… İlk sırada 'da turuna çıkmak var. 15 yıldır ertelediğim şeyleri yapmak. Düşünüyorum da ne çok şeyden kendimi mahrum etmişim… Olsun hiçbir şey için geç değil. Siz de benim yaptığım bu hataya düşmeyin. Çocuklarınız dışında kimse için kendinizden vazgeçmeyin. 39 yaşında kendimi yeniden keşfetmeye başladım ne garip hayat. Her İrem ve benim önceliğim olacak ama artık kendim için de birşeyler yapacağım. Her zaman olduğu gibi başım dik, cesurca yaşayacağım bu … Hayat insana ne güzel de öğretiyor bazı şeyleri… Hayatın bizlere bundan sonra güzellikler getirmesi dileğiyle…

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title