Deli Dumrul Haberleri

Deli Dumrul haber, Deli Dumrul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deli Dumrul - 05.02.2021
MHP'li Yalçın'dan Twitter'ın Bahçeli sansürüne tepki Açıklaması
Twitter'ın bu davranış biçimiyle, sosyal medya denen kontrolden çıkmış "dipsiz gayya kuyusunun Deli Dumrul'u, kırk haramisi" haline geldiğini ifade eden Yalçın, şunları kaydetti: "Hem milyonlarca takipçisi bulunan siyasetçiler üzerinden trilyonlar kazanan hem de onların tweetlerini keyfine göre sansürleyen Twitter'ın bu sosyal medya simsarlığına kimse boyun eğmez, eğemez.
Deli Dumrul - 16.01.2021
Doğan Hızlan, kitap söyleşilerine konuk oldu
Hızlan, kitabında yer verdiği grafik sanatçısı Mengü Ertel'in en hoş yanının kilolu olmasına rağmen vespa motoruyla seyahat etmesi olduğunu belirterek, "Mengü, aynı zamanda Deli Dumrul, Keşanlı Ali Destanı gibi tiyatro afişlerini de hazırlamıştır.
Deli Dumrul - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Koray Aydın, "müşteri garantili yatırım" olarak nitelendirdiği projelerin iktidarın yandaşlarına kazandırmak için hayata geçirildiğini de öne sürerek, sözlerini şöyle sürdürdü: "İktidarın müşteri garantili yatırım düzeninin adı aslında Deli Dumrul düzenidir.
Deli Dumrul - 10.05.2020
Bayburt'ta masal kahramanlarının bulunduğu parkta maketler baş kısmından koparıldı
- Bayburt'ta masal kahramanlarının bulunduğu parkta maketler baş kısmından koparıldı Bayburt'ta Dede Korkut hikayelerinin kahramanları Deli Dumrul, Boğaçhan gibi karakterlerin yanı sıra Temel Reis, Keloğlan, Nasreddin Hoca gibi masal kahramanlarının da maketlerinin yer aldığı parkta, maketler...
Deli Dumrul - 08.04.2020
EPDK: Kapalı iş yerleri için kıyasen fatura düzenlenmeyecek
Bu durumun son örneğinin TESK Başkanı Palandöken'in değerlendirmeleri olduğu belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "TESK Başkanı Palandöken, 'Çalışmayan kapanmış dükkanın ortalama tüketimi mi olur? Deli Dumrul vergisi gibi Deli Dumrul faturası mı ödeyeceğiz?' şeklinde ifadeler kullanmıştır.
Deli Dumrul - 19.02.2020
Finansal piyasalara ilişkin yenilikler içeren teklif Genel Kurulda
İktidarın, bu teklif maddesinde ısrar etme nedeninin, Kanal İstanbul Projesi olduğunu savunan Sunat, şöyle devam etti: "Bu düzenlemeyle hem bankaların kredi verme limitleri zor da olsa artırılacak hem de bankaların yasal bir bahane sunması engellenecektir. Sonuç olarak iktidar, akla ziyan projelerini yapmaya devam edecek. Şehir hastanelerinde, üçüncü köprüde, yeni havalimanında ve birçok projede olduğu gibi Yap-İşlet-Devret yöntemiyle doğal kaynaklarımız ve milletimizin hakkı hukuku yandaşlara peşkeş çekilecektir. Aynen 'Deli Dumrul' hikayesinde olduğu gibi, milletimiz hiç kullanmadığı köprülere, yollara, hastanelere ve birçok yeni projeye yıllarca vergi ödemeye devam edecektir.
Deli Dumrul - 28.01.2020
Belediyenin tiyatro etkinliğinde çocuklar doyasıya eğlendi
Karaman Belediyesi, çocukların sosyal ve kültürel anlamdaki gelişimlerini sağlamak amacıyla birbirinden güzel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesiyle karne alan öğrencileri ve çocukları unutmadı. Okulların tatile girmesiyle gündüz çocuklar için "Keloğlan Tepegöze Karşı" oyunu, büyükler için de akşam "Deli Dumrul ve Mankurt" tiyatro oyunu sahnelendi.
Deli Dumrul - 13.01.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)
Özellikle son yıllarda İstanbul Boğazı'nı kullanan araçların geçişinde birtakım sınırlamalar getirdiklerini anlatan Turhan, riskli boyuttaki yük ya da gemilerin trafik ve hava şartlarının uygun olduğu zamanda geçişlerine izin verdiklerini dile getirdi. Turhan, "Bizim buradaki maksadımız 'deli dumrul muhasebesi' yapmak değil.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deli Dumrul Haberleri | Deli Dumrul Kimdir - Haberler - Deli Dumrul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deli Dumrul kimdir, hayatı ve biyografisi. 04 Mart 2021 Tv8 Yayın Akışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 15:04:28. #1.16#
title