Damada Nikah Masasında "Çete Lideri" Gözaltısı

Damada Nikah Masasında "Çete Lideri" Gözaltısı

Hırsızlık ve Dolandırıcılık Çetesi Lideri Olduğu İddiasıyla Aranan ve İstanbul'daki Bir Operasyonda Polisin Elinden Kılpayı Kaçan B.ç., Kendi Düğününde Özel Tim Polisi Tarafından Gözaltına Alındı. Düğün Yarıda Kalırken, Gelin Arabası Olan Özel Plakalı Lüks Otomobilin de Çalıntı Olduğu Belirlendi.

Damada Nikah Masasında
13.04.2008 21:22 | Son Güncelleme: 13.04.2008 21:22

Hırsızlık ve dolandırıcılık çetesi lideri olduğu iddiasıyla aranan ve İstanbul'daki bir operasyonda polisin elinden kılpayı kaçan B.Ç., kendi düğününde özel tim polisi tarafından gözaltına alındı. Düğün yarıda kalırken, gelin arabası olan özel plakalı lüks otomobilin de çalıntı olduğu belirlendi.

İstanbul'da daha önce yapılan ve 52 kişinin gözaltına alındığı hırsızlık ve dolandırıcılık operasyonda polisin elinden kıl payı kaçan dolandırıcılık ve hırsızlık çetesi lideri olduğu öne sürülen B.Ç., Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde kendi düğününde yakayı ele verdi. Polisin uzun süreden beri aradığı B.Ç.'nin Uzunköprü'deki bir düğün salonunda düğünü olduğu bilgisine ulaşan İstanbul polisi, buraya bir operasyon düzenledi. Özel timin de katıldığı operasyon sırasında B.Ç. ile birlikte 6 kişi daha gözaltına alındı. İlçe halkının şaşkın bakışları arasında B.Ç. ve 6 yakınının gözaltına alınması sırasında korkup ağlayan bir çocuk, özel tim polisi tarafından teselli edildi. Düğün yarıda kalırken, gelin arabası olan özel plakalı lüks otomobilin de çalıntı olduğu belirlendi.

Öte yandan, B.Ç. dışında gözaltına alınan 6 kişi serbest bırakıldı.

(İA-CİN-OK-Y)

Kaynak: İHA

title