Grinin Elli Tonu filminin yıldızı 2 yıllık ilişkisini sonlandırdı!

Grinin Elli Tonu filminin yıldızı 2 yıllık ilişkisini sonlandırdı!

15.06.2019 17:01 | Son Güncelleme: 15.06.2019 18:25

Grinin Elli Tonu filmindeki Anastasia Steele karakteriyle tanınan güzel oyuncu Dakota Johnson, 2 yıldır birlikte olduğu müzisyen Chris Martin ile ayrıldı. Nişanlanma aşamasında olduğu bilinen çiftin beklenmedik bir şekilde ayrıldıkları öğrenildi.

Cüretkar sahneleriyle dünya çapında yankı uyandıran 'Grinin Elli Tonu' filminde Jamie Dornan ile başrolü paylaşan Dakota Johnson, 2 yıllık sevgilisi Coldplay grubunun solisti Chris Martin'in ilişkilerini bitirdikleri ortaya çıktı.

NİŞANLANMA AŞAMASINDA AYRILDILAR

Başarılı oyuncu Dakota Johnson ile Coldplay grubunun solisti Chris Martin iki yıldır güzel bir ilişki yürütüyorlardı. Sürpriz bir şekilde ayrılan 29 yaşındaki Johnson ile 42 yaşındaki Martin'in ayrılmadan önce nişan planları yaptıkları öğrenildi.Daily Mail de yer alan habere göre, ilk kez 2018 yılı Kasım ayında birlikte görüntülenen çiftin yakın arkadaşları ise ayrılıklarının beklenmedik bir şekilde geliştiğini ve her zaman mutlu göründüklerini belirtti.

GWYNETH PALTROW İLE 11 YILLIK EVLİLİĞİNİ BİTİRDİ

Müzisyen Chris Martin, Johnson'dan önce İngiliz model Annabelle Wallis ile birlikte olduğu konuşulsa da bu sadece iddia olarak kaldı. Ünlü solist, oyuncu Gwyneth Paltrow ile 11 yıllık evliliğini 2015 yılında sonlandırmıştı. Ayrıca çiftin iki de çocuğu bulunuyor. Johnson ise Martin'den önce Matthew Hitt ile birlikteydi.

Chris Martin ile Gwyneth Paltrow ve çocukları
Grinin Elli Tonu filminin yıldızı 2 yıllık ilişkisini sonlandırdı!

Kaynak: Haberler.com / Arife Zımba

Haber Yorumları (3)
YİNEMİ: Pekde bilinmedik neden degil
GRİNİN ELLİ TONU: Geldi bu işin sonu
ADAMA BAK: Periyodik güncelleme yapıyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title