Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şehit Ailelerine Taziye Telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şehit Ailelerine Taziye Telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör saldırılarında şehit düşen askerler, polisler ve bir kazada şehit olan gönüllü köy korucularının aileleriyle görüşerek taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şehit Ailelerine Taziye Telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör saldırılarında şehit düşen askerler, polisler ve bir kazada şehit olan gönüllü köy korucularının aileleriyle görüşerek taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit Jandarma Uzman Çavuş Muhammet Tufan'ın eşi Havva Tufan, şehit Jandarma Er Mehmet Halil Barkın'ın babası Mehmet Barkın, şehit Piyade Astsubay Üstçavuş Kenan Ceylan'ın ağabeyi Kemal Ceylan, şehit Piyade Sözleşmeli Er Ahmet Bıçakçı'nın babası Hüseyin Bıçakçı ile şehit gönüllü köy korucusu Cevdet Yeyrek'in kardeşi Derviş Yeyrek, şehit gönüllü köy korucusu Remzi Yeyrek'in kardeşi İhsan Yeyrek, şehit Jandarma Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz'ın babası Dursun Korkmaz, şehit Jandarma Uzman Onbaşı Mustafa Özata'nın babası Mehmet Özata, şehit Polis Memuru Fatih Kılbey'in kardeşi Mehmet Mustafa Kılbey ve şehit polis memuru Tanju Sakarya'nın babası Elvan Sakarya ile birer telefon görüşmesi yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüşmede, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına ise sabır ve metanet dilediği ifade edildi.

Erdoğan'ın telefon görüşmesinde, şehit ailelerine her zaman yanlarında olacaklarını belirterek, ülkenin güvenliği, halkın huzuru için vatani görevini ifa ettiği sırada şehit düşen askerlere, polislere ve köy korucularına Allah'tan rahmet dilediği kaydedildi.

Kaynak: AA