Cristiano Ronaldo, Suriye'deki Çocuklara Destek Çağrısında Bulundu

Real Madrid'in süper starı Cristiano Ronaldo, oğluyla birlikte fotoğraf paylaştı ve altına "Bugün, berber olma hayali kuran Suriyeli Omar'ı düşünüyorum." diyerek çocuklara destek çağrısında bulundu.

Cristiano Ronaldo, Suriye'deki Çocuklara Destek Çağrısında Bulundu

Real Madrid forması giyen dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo, Suriye'de devam eden savaşta mağdur olan çocuklara desteğini sürdürüyor. Daha önce Suriye ve Filistin'deki kimsesiz çocuklara destek olan Cristiano Ronaldo, bu kez yine farkındalığa dikkat çekti.

BU KEZ OĞLUYLA FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Daha önce çektiği bir video ile Suriyeli çocuklara destek olduğunu bildiren Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, bu kez oğluyla çektiği bir fotoğrafta Suriyeli bir çocuğun berber dükkanına sahip olma hayali bulunana bir fotoğraf paylaştı.

Portekizli yıldız fotoğrafın altına, "Bugün, berber olma hayali kuran Suriyeli çocuklardan biri olan Omar'ı düşünüyorum" yazarak Suriye'de süren savaştan etkilenen çocuklara destek çağrısında bulundu.

Dünya'da yaşanan felaketlerde yardımları ile dikkat çeken Ronaldo, daha önce Nepal, Filistin, Suriye ve uçak kazası yaşayan Chapecoense takımına yardım etmişti.