CNN Türk'ün Ekran Yüzü Şirin Payzın'ın Görevine Son Verildi

CNN Türk'ün Ekran Yüzü Şirin Payzın'ın Görevine Son Verildi

CNN Türk yönetimi "Ne Oluyor" programını yapan ve sunan Şirin Payzın ile yollarını ayırdı. CNN Türk, Demirören grubuna geçtikten sonra pek çok ismin görevine son verdi.

CNN Türk'te Ne Oluyor programını yapan ve sunan Şirin Payzın'ın kanalla yolları ayrıldı.

DEMİRÖREN GRUBA GEÇTİKTEN SONRA KANALDA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

Doğan Medya Grubu'nun Demirören Holding'e geçmesiyle birlikte, CNN Türk'te başlayan değişiklikler devam ediyor. Demirören grubuna geçtikten sonra pek çok ismin görevine son veren CNN Türk, Şirin Payzın'ı da gönderdi.

ŞİRİN PAYZIN'IN GÖREVİNE SON VERİLDİ

Son olarak "Ne Oluyor" programının yapımcısı ve sunucusu Şirin Payzın'ın CNN Türk'teki görevine son verildiği öğrenildi.

Şirin Payzın'ın neden ayrıldığı yönünde ise taraflardan bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR (1)

  • TC:
    Kimse kusura bakmasın BU ÜLKENİN EKMEĞİNİ SUYUNU İÇİP,TÜRK KÜRT AYRIMSIZ DEVLET VE ÖZEL SEKTÖRÜN HER KADEMESİNDE GÖREV YAPABİLEN sonra da FAŞİZM,EMPEYALİZM vs.bahanelerle her fırsatta BAYRAĞIMA.ASKERİME kurşun sıkan,Ülkemi bölmek isteyen herkes ülkemizden bile kovulmalı...... sadece şirin hanım için değil herkes için geçerli.. Biz TÜRK MİLLETİYİZ..o nedenle ya bu ülkeyi SEV ya da TERKET...
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.