Cihan bebek iyileşti mi? Babası tarafından dövülen bebeğin sağlık durumu ne? - Haberler
Haberi Paylaş

Cihan bebek iyileşti mi? Babası tarafından dövülen bebeğin sağlık durumu ne?

Cihan bebek iyileşti mi? Babası tarafından dövülen bebeğin sağlık durumu ne?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Gaziantep'te babası tarafından acımasızca dövülen Cihan bebek, Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı. Olayın ardından hastaneye kaldırılan bebekten iyi haber geldi. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı İsmail Demir, gazetecilere, bebeğin durumu hakkında bilgi verdi.

Gaziantep'te babası tarafından acımasızca dövülen ve ardından yoğun bakıma kaldırılan Cihan bebek, hayati tehlikeyi atlattı. Bu haber tüm Türkiye'yi sevince boğdu. Cihan bebek iyileşti mi? Babası tarafından dövülen bebeğin sağlık durumu ne?

Bebekte önemli iyileşme kat edildiğini ifade eden Demir, "Dün biraz beslenme sıkıntımız vardı. Bugün beslenmemiz de iyi gidiyor. Yaptığımız son tetkiklerimizin sonuçları güzel." dedi.

Demir, yarın son bir değerlendirme yapacaklarına işaret ederek şunları kaydetti: "Yarın ki değerlendirmemizde ekstradan bir problem olmazsa servise çıkma durumu olabilir. Bunun için yarını bekleyeceğiz. Dün hastamızın durumuyla ilgili sosyal medyada olumsuz haberler yayıldı ama hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Şu an hastamızın durumu gayet iyi durum ve stabil seyretmektedir. Hastamız hayati tehlikeyi atlattı."

Gaziantep'te babası Y.G. tarafından darbedilen yaklaşık 2 aylık C.G. tedavi altına alınmış, baba ise "nitelikli öldürmeye teşebbüs" suçundan önceki gün tutuklanmıştı.

Haberler.com - Gündem

Gaziantep, 3. Sayfa, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title