Ceza yazacak diye korktuğu polis memuru, kağıt toplayıcısı çocuğa maske verdi

Ceza yazacak diye korktuğu polis memuru, kağıt toplayıcısı çocuğa maske verdi

22.02.2021 09:29 | Son Güncelleme: 22.02.2021 10:14

İstanbul'da çekilen ve sosyal medyada paylaşılan bir videoda kağıt toplayıcısı bir çocuk ile polis memuru arasında yaşananlar yürekleri ısıttı. Görüntülerde kendisine ceza yazılmasından korkan çocuk, polisin maske uzatmasıyla derin bir nefes alıp yoluna devam etti.

Sosyal medya platformlarından TikTok'ta yayınlanan bir videoda yer alan, kağıt toplayıcısı bir çocuk ile polisin karşılaşması güne damgasını vurdu.

MASKEYİ TAKIP DEVAM ETTİ

Paylaşım rekoru kıran görüntülerde kağıt toplayıcısı çocuğun, ceza yazacağını düşündüğü için polis memurundan korkup kaldığı anlar yer alıyor. Polis ise maskesiz miniğe yaklaşarak maske uzatıp takmasını bekliyor. Devamında çocuğun maskeli bir şekilde aracını alarak ilerlediği görülüyor.

Ceza yazacak diye korktuğu polis memuru, kağıt toplayıcısı çocuğa maske verdi
Haber Yorumları (25)
ABC: Resmen bakıldığında polis görevini yapmadı. Polis hakkında soruşturma açılmalıdır. Çocuğu çalıştıran ebeveynler hakkında işlem yapılmalıdır. Sosyal devlet ilkesine uyulmamasından, ihtiyaç sahiplerinin tespit edilememsinden dolayı da ilgililere soruşturma açılmalıdır. . . . Vicdanen çok alkış. Ama ''insan - vicdan(Keyfiyet) - kanun'' iş buralarda bulanıklaşıyor.
FETDAT: ülkemizde polis jandarma ve saglık calışanlar hep vatandaşın iyiligi icin calışıyor hepsinden allah razı olsun
CORÇ: TİKTOK EZİKLERİ
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title