ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü Haberleri

Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü haber, Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 31.12.2020
Edirne Kent Ormanı'nda can ve mal güvenliği riski taşıyan ağaçlar temizlendi
Edirne Belediyesi tarafından Kent Ormanı'nda yapılan budama ve gençleştirme çalışmalarının, Edirne Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ve Edirne Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nun izniyle yapıldığı ve çalışmanın, alanda yürüyüş yapan vatandaşların can güvenliği için gerçekleştirildiği bildirildi.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 29.12.2020
Son dakika gündem: Trakya Üniversitesi "Sıfır Atık Belgesi" almaya hak kazandı
Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne de sahip olan üniversite, Edirne Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nün tebliğ ettiği resmi belgenin sahibi oldu.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 25.12.2020
Son dakika! Didim'deki ÇED toplantısı yapılamadı
Batıköy Mahallesi'nde yapılmak istenilen toplantıya Didim Belediye başkanı A. Deniz Atabay, CHP İlçe başkanı Nurettin Koçak, Didim'deki çevre derneklerinin temsilcileri ile mahalle sakinleri katıldı. Toplantıda Jandarma ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı. Mahalle sakinlerinin katılımının izin verilmediği toplantıda Başkan Atabay ve beraberindekiler Aydın İl Çevre ve Şehircilik müdürlüğünden gelen yetkililere tepkilerine dile getirerek toplantının yapılamayacağını, yapılmak istenilse dair izin verilmeyeceğini dile getirdi.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 21.12.2020
Son dakika haberleri! Edirne Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri sokak hayvanlarını besledi
Son dakika haberi... Edirne Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokak kısıtlamalarından dolayı yiyecek bulmakta sıkıntı çeken sokak hayvanlarını besliyor.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 14.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Bartın Irmağı'ndaki kirliliğin nedeni, tekstil fabrikasıymış BARTIN merkezden geçen ırmağın rengi, artan kirlilik nedeniyle hafta sonu maviye dönerken, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri, ırmaktaki renk değişiminin, tekstil fabrikasından kaynaklandığını belirledi.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 26.11.2020
Büyükkılıç'tan Koramaz Vadisi'ne yapılmak istenen taş ocağına ilişkin açıklama
Son olarak bir milletvekilinin, Melikgazi ilçesi Subaşı Mahallesi'ndeki maden ocağı ruhsatının AK Parti'li belediye başkanları tarafından verildiği iddiasını TBMM kürsüsünden, kendilerinin cevap hakkının bulunmadığı bir sırada gündeme taşıdığına dikkat çekilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "Koramaz Vadisi ya da il sınırları içerisinde konusu 'maden' olan bir çalışmada Büyükşehir Belediyesi ya da ilçe belediyelerinin ruhsat verme yetkisi bulunmamaktadır. 3213 sayılı Maden Kanunu'nda bu durum açıktır ve sorumlu kamu kurum ve kuruluşları da bellidir. Büyükşehir Belediyesi'nin maden ocağı ruhsatı ile herhangi bir ilgisi yoktur, ruhsatı veren belediye olmadığı gibi kanunlar kapsamında da taraf olamayacağı açıktır. Bahsi geçen şirkete, işletme izni ilgili kanun kapsamında Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Çevresel Etki Değerlendirme Belgesi de Kayseri Valiliği Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından verilmiştir.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 23.11.2020
Son dakika haberleri! Sakarya Büyükşehir Belediyesi "sıfır atık belgesi" almaya hak kazandı
Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sıfır Atık Yönetmeliğince, Sıfır Atık Yönetim Sistemini kuran Büyükşehir Belediyesinin belgesi, Sakarya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından tescillendi.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 17.11.2020
Samsun MHP İl Yönetim Toplantısı gerçekleştirildi
Karapıçak, yaptığı yazılı açıklamada, kasım ayı içinde Kızılay Samsun Şubesi, Samsun Esnaf Odaları Birliği, Samsun Üniversitesi Rektörlüğü, Lösemili Çocuklar Vakfı, İl Sağlık Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Milli Emlak Daire Başkanlığı, Anadolu Ajansı Bölge Müdürlüğü, SAMULAŞ Genel Müdürlüğü, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi, Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Samsun Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Terme Belediyesi, Terme Kaymakamlığı, Samsun Genç İş İnsanları Derneği, TSE Samsun Belgelendirme Müdürlüğü, Samsun Kütüphanesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek görüşmelerde bulunduklarını anlattı.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 19.10.2020
Son dakika! Giresun'da 22 Ağustos'ta yaşanan sel afetinin yaraları sarılıyor
Toplantıya, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, AFAD, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Defterdarlık ve Giresun Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 03.09.2020
Ankara'nın içme suyunu besleyen Mera Çayı'na, 'kimyasal atık' döküldü iddiası
'KİRLİLİĞİ YARATAN KİŞİLERİ TESPİT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR' Bozoğlu, ihbarı aldıktan sonra ASKİ ekipleri olarak bir kriz masası kurduklarını söyleyerek, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ve jandarma ekipleriyle birlikte olayı değerlendirdiklerini anımsattı.
Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü - 03.09.2020
ABB'den Mera Çayı'na dökülen atıklarla ilgili açıklama Açıklaması
Atıkların Kurtboğazı'na karışması konusundaki durum tespiti için ASKİ ile İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri tarafından numune ve analiz çalışmaları yapıldığı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Diğer yandan, mevzuat kapsamında yetki almış bir kuruluş bölgeye davet edilmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü Haberleri | Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü Haber - Haberler - Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü haberleri, son dakika çevre ve şehircilik müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Edirne Kent Ormanı'nda can ve mal güvenliği riski taşıyan ağaçlar temizlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 16:21:16. #1.14#
title