Cevat Şakir Kabaağaçlı Haberleri

Cevat Şakir Kabaağaçlı haber, Cevat Şakir Kabaağaçlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevat Şakir Kabaağaçlı - 14.01.2021
Bodrum'da "Halikarnas Balıkçısı Seyir Terası" açıldı
Cevat Şakir Kabaağaçlı anısına Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünce Yokuşbaşı'nda hizmete sunulan seyir terasında, Kabaağaçlı'nın dünyanın çeşitli yerlerinden getirterek diktiği bitkiler, doğal taşlar ile Bodrum panoramasının izlenebileceği çift gözlü seyir dürbünü bulunuyor.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 02.01.2021
BBC Türkçe'nin eski çalışanlarından Aylin Özmenek hayatını kaybetti
1942 yılında İstanbul'da doğan Özmenek, çocukluğunu ve gençliğini İzmir'de geçirdi. Spikerliğe İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdikten sonra, 1963 yılında İzmir Radyosu sınavlarını kazanarak başladı. Daha sonra kısa bir süre Ege Bölgesi profesyonel rehberliği yapan Özmenek, Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın (Halikarnas Balıkçısı) öğrencisi oldu.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 17.12.2020
Bodrum'da Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın el yazmaları deniz müzesine bağışlandı
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, "Halikarnas Balıkçısı" mahlaslı Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın orijinal el yazmalarının devamı, Bodrum Deniz Müzesine bağışlandı.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 12.10.2020
"Halikarnas Balıkçısı: Cevat Şakir Kabaağaçlı"
"Halikarnas Balıkçısı" mahlaslı gazeteci, yazar, şair, ressam Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın vefatının üzerinden 47 yıl geçti.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 11.10.2020
Haftanın tarihine bakış
1973- "Halikarnas Balıkçısı" Cevat Şakir Kabaağaçlı, 87 yaşında vefat etti.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 13.11.2019
Muğla'da "8 Ay, 8 Okul, 8 Kitap" projesi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, "8 Ay, 8 Okul, 8 Kitap" projesi kapsamında, ortaokul öğrencilerince "Halikarnas Balıkçısı" Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın "Mavi Sürgün" kitabı okundu.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 06.10.2019
Haftanın tarihine bakış
1973- "Halikarnas Balıkçısı" Cevat Şakir Kabaağaçlı, 87 yaşında öldü.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 02.06.2019
Resimlerinde "Halikarnas Balıkçısı"nı anlattılar
Muğla'da "Halikarnas Balıkçısı" mahlaslı gazeteci, yazar, şair, ressam Cevat Şakir Kabaağaçlı adına düzenlenen 1. Bodrum Deniz Müzesi Çocuk Resim Yarışması'nda dereceye girenler ödüllendirildi.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 24.02.2019
Halikarnas Balıkçısı'nın 30 Yeni Fotoğrafı Sergilendi
Bodrum'a olan aşkı ile tanınan, roman ve hikaye yazarı Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın, "Halikarnas Balıkçısının Görülmemiş Fotoğrafları" sergisi, 3 Mart'a kadar CNR Expo Yeşilköy'de ziyaret edilebilecek.
Cevat Şakir Kabaağaçlı - 11.11.2018
Denizden Küvet de Çıktı, Televizyon Da
Öte yandan Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından yaz sezonu sonunda düzenlenen ve üç yıldır devam eden bir başka etkinlikte ise Bodrum aşığı "Halikarnas Balıkçısı" mahlaslı yazar, şair, ressam Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın başlattığı mavi yolculuğun önemli rotalarında da deniz dibi temizlik çalışmalarına devam ediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevat Şakir Kabaağaçlı Haberleri | Cevat Şakir Kabaağaçlı Kimdir - Haberler - Cevat Şakir Kabaağaçlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevat Şakir Kabaağaçlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Fahrelnissa Zeid: Fırtınaya Doğru sergisi Bozlu Art Project Mongeri
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 23:09:30. #1.13#

title