Cenk Küpeli Kimdir?

Cenk Küpeli ile Demet Şener yakın bir zaman dünyaevine girecek. Evlilik kararı alan çiftin haberi magazin dünyasında gündem oldu. Bu haber üzerinde Demet Şener ile evlenme kararı alan Cenk Küpeli hakkında internette araştırmalar başladı. Peki Cenk Küpeli kimdir? Cenk Küpeli ne iş yapıyor?

11.05.2019 10:07 | Son Güncelleme: 11.05.2019 10:07
Cenk Küpeli Kimdir?

Cenk Küpeli ile Demet Şener evlilik kararı aldı. Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa programındaki habere göre çift dünyaevine girmeye karar verdi. Demet Şener'in yaklaşık 1.5 aydır birlikte olduğu Cenk Küpeli'yle evlilik kararı aldıkları ortaya çıktı. Peki Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşındadır? Cenk Küpeli ne iş yapıyor? İşte merak edilenler...

CENK KÜPELİ KİMDİR?

Cenk Küpeli 1985 yılında Ankara'da doğdu. Eski milli basketbolcular arasında yer alan Cenk Küpeli kariyerine ekonomi alanında devam etti. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Cenk Küpeli, eğitimini yurtdışında tamamladı. New York City Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamlayarak MBA derecesi ile mezun olan Cenk Küpeli, New York Üniversitesi'nden ise işletme yönetimi sertifikası aldı. Sonasında ülkeye geri dönen Cenk Küpeli, iş hayatına Tav Holding'de başladı. Buradan Doğa Grup'a transfer olan Cenk Küpeli, şu an Doğa Grup'un genel müdürlüğünü üstleniyor.

Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title