CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ

Cengiz Yavilioğlu haber, Cengiz Yavilioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Yavilioğlu

Cengiz Yavilioğlu

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 20.8.1970

Cengiz Yavilioğlu Kimdir ?

Cengiz Yavilioğlu, 20 Ağustos 1970'te Erzurum Çat'ta doğdu. Babasının adı Fikret, annesinin adı Yurdagül'dür. Ekonomist Dr.; İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cengiz Yavilioğlu - 21.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi (2)
"Yıllık yaklaşık 7,6 milyar liralık bir vergi kaybı olduğu tahmin ediliyor" Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, görüşmeler sırasında milletvekillerinin sorularını yanıtlarken, 2019 yılında 8 bin 632 akaryakıt istasyonunda ödeme kayıt cihazlarına yönelik 38 bin denetim yaptıklarını belirtti.
Cengiz Yavilioğlu - 19.03.2021
Son dakika haber: Nallıhan Belediye Başkanı Öntaş'tan Bakan Yardımcısı Yavilioğlu'na ziyaret
Son dakika haber... Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu'na ziyarette bulundu.
Cengiz Yavilioğlu - 27.02.2019
Ali Koç'un da Aralarında Bulunduğu 9 Kişiyi Dolandıran Şüpheliye Dava
"Yardım topladıklarını söyleyerek para istedi" İddianamede, şüpheli S.Y.'nin, 2015 yılı içerisinde farklı numaralı hatlarla iş adamları, şirket yöneticisi ve sekreterleriyle irtibata geçerek kendisini dönemin Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fatih Kasırga, Başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan, milletvekilleri Osman Ören, Cengiz Yavilioğlu, Muzaffer Aslan ve Atatürkçü Düşünce Derneği yetkilisi olarak tanıttığı ve ihtiyaç sahibi kişilere yardım topladıklarını söyleyerek para talep ettiği anlatıldı.
Cengiz Yavilioğlu - 25.10.2018
Lütfi Elvan'ın Yardımcıları Belirlendi
Buna göre Zehra Taşkesenlioğlu, Mahmut Mücahit Fındıklı, İffet Polat, Cengiz Yavilioğlu, Tamer Dağlı ile Ahmet Fethan Baykoç ekonomi işleri başkan yardımcıları olarak görevlendirildi.
Cengiz Yavilioğlu - 10.06.2018
Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Bayburt'ta
Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Bayburt'ta ziyaretlerde bulundu.
Cengiz Yavilioğlu - 10.04.2018
Ankara'nın Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi
Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Hazır Beyan Sistemi ile beyanname veren mükellefler tarafından bu yılın mart ayında 58,2 milyar lira gelir, 39,4 milyar lira matrah beyan edilirken, bu matrah üzerinden 10,8 milyar lira vergi hesaplandığını bildirdi.
Cengiz Yavilioğlu - 31.03.2018
Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu Düzce'de
Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Türkiye'de ve dünyada önemli değişiklikler olduğunu belirterek, "Türkiye merkez bir ülke ve bu görevinde de ciddi işler yapılıyor.
Cengiz Yavilioğlu - 13.01.2018
AK Parti Eskişehir Milletvekili Günay'a Uyum Yasaları Komisyonunda Görev
"Yürütmenin yapılandırılması, Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar" Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Günay, bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık teşkilatlarının yeni sisteme uygun hale getirilmesi ve bakanlıkların yapılandırılmasına ilişkin çalışmaları yürütecek komisyonda görev alacak. Komisyonda Prof. Dr. Günay dışında AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanları Yavuz Atar ve Mehmet Uçum, eski AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu ile Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.
Cengiz Yavilioğlu - 12.01.2018
AK Parti'de "Uyum" Çalışmaları
Komisyon üyeliklerine, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanları Yavuz Atar ve Mehmet Uçum, eski AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu ile Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.
Cengiz Yavilioğlu - 20.12.2017
Türkiye-Cibuti Yuvarlak Masa Toplantısı
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulunun (DEİK) ev sahipliğinde Cibuti Ekonomi ve Maliye Bakanı İlyas Moussa Dawaleh ile Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu'nun katılımıyla düzenlenen yuvarlak masa toplantısı Ankara Sheraton Hotel'de yapıldı.
Cengiz Yavilioğlu - 20.12.2017
Tekrar) - TOBB Ticaret Odaları Konseyi Toplantısı - Hisarcıklıoğlu
"Yatırım teşvik belgelerinde yüzde 50 artış var" Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu da Türkiye'nin büyüme performansının devam ettiğini, 2016'daki büyük olaylara rağmen büyüme oranlarının 2017'de iyi bir noktaya geldiğini ifade etti.
Cengiz Yavilioğlu - 16.11.2017
7. Malatya Uluslararası Film Festivali
Programda konuşma yapan Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, festivale Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın daveti üzerine katıldığını aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Yavilioğlu Haberleri | Cengiz Yavilioğlu Kimdir - Haberler - Cengiz Yavilioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Yavilioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. İSMAİL DEMİR: ÜRETİM HEDEFLEYEN ŞİRKETLERİMİZE KAYNAK OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:15:45. #1.15#

title