Cemal Yılmaz Haberleri

Cemal Yılmaz haber, Cemal Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemal Yılmaz - 10.9.2020
Son dakika haberleri! MOBESE kameralarından "maske" denetimi
İlçe sakinlerinden Cemal Yılmaz, MOBESE üzerinden yapılacak denetimleri vatandaş olarak desteklediklerini, insanların tedbirlere uyması gerektiğini söyledi.
Cemal Yılmaz - 20.8.2020
Son dakika haber! Meslek liselerinde Maraş dondurması ustaları yetiştirilecek
Firmaya ait bir işletmede gerçekleştirilen protokol imza töreni ve tanıtım programına, İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, MADO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kanbur ve eski Milli Eğitim Bakanı Mehmet Sağlam katıldı.
Cemal Yılmaz - 7.7.2020
Sur'daki hak sahiplerine 27 milyon 500 bin lira ödeme yapılacak
Sur ilçesindeki yenileme ve ihya çalışmaları kapsamında Bakanlar Kurulunca 16 Mart 2016'da acele kamulaştırma kararı alındığı, kararın 25 Mart 2016'da Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdiği anımsatılan açıklamada, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu'nun 27. maddesi esas alınarak başlatılan çalışmalar sonucu Sur'da yer alan Cevatpaşa, Dabanoğlu, Savaş, Özdemir, Hasırlı ve Cemal Yılmaz mahallelerinde mülk sahiplerine yönelik ödemelerin 3 gün içinde yapılması kararının alındığı aktarıldı.
Cemal Yılmaz - 7.7.2020
Acele kamulaştırma bedelleri Sur'daki hak sahiplerine ulaştırılıyor
Sur ilçesindeki yenileme ve ihya çalışmaları kapsamında Bakanlar Kurulunca 16 Mart 2016 tarihinde 'Acele Kamulaştırma Kararı' alınmış ve bu karar 25 Mart 2016 tarih ve 29664 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmişti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu'nun 27. maddesi esas alınarak başlatılan çalışmalar sonucu Suriçi'nde yer alan Cevatpaşa, Dabanoğlu, Savaş, Özdemir, Hasırlı, Cemal Yılmaz mahallelerinde mülk sahiplerine yönelik ödemeler üç gün içinde yapılması kararı alındı.
Cemal Yılmaz - 16.6.2020
Mayınları tararken yaşanan patlama riskini ortadan kaldıracak dedektör geliştirildi
HİTÜ Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Işık ve Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemal Yılmaz'ın danışmanlığında, HİTÜ Mühendislik Fakültesi Öğretim Elemanı Arş.
Cemal Yılmaz - 12.5.2020
Çevrim içi konferansta "teknolojik sanat eserlerinin korunması" konuşulacak
Yaratıcılık ve teknoloji platformu Digilogue iş birliğinde yürütülen proje kapsamında, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyeleri Selçuk Artut, Cemal Yılmaz ve Sakıp Sabancı Müzesi digitalSSM Yöneticisi Osman Serhat Karaman çevrim içi bir konferans gerçekleştirecek.
Cemal Yılmaz - 12.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Türkiye'de koronavirüs vasının görülmesiyle alınan tedbirler de artırıldı. Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelindeki tüm okullarda dezenfekte çalışmaları başlatıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, çalışmalar kapsamında resmi ve özel anaokulu, ilk, orta ve liselerden oluşan 1050 okulun dezenfekte edileceğini söyledi.
Cemal Yılmaz - 11.3.2020
Tarihi Ulu Cami'de ezanı güzel okuma yarışması düzenlendi
Tarihi Ulu Cami'de ezanı güzel okuma yarışması düzenlendi 'Genç Bilaller Ezanı Güzel Okuma Yarışması' 5. bölge finali Kahramanmaraş'ta düzenlendi KAHRAMANMARAŞ - İmam hatip liseleri ve imam hatip ortaokulları öğrencilerinin katıldığı 'Genç Bilaller Ezanı Güzel Okuma Yarışması' 5. bölge finali Kahramanmaraş'ta düzenlendi. Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ezanı güzel okuma yarışması Tarihi Ulu Caminde gerçekleşti. Yarışmaya, Kahramanmaraş'ın yanı sıra Elazığ, Gaziantep, Adıyaman, Tunceli, Şanlıurfa, Kilis ve Malatya illerinden öğrenciler katıldı. Yarışmada imam hatip liseleri arası bölge birinciliğini Adıyaman'dan Mehmet Mustafa Kayhan elde ederken, ikinciliği Kahramanmaraş'tan Kadir Ayyıldız, üçüncülüğü ise Muhammed Mustafa Zavallıoğlu aldı. Ortaokul öğrencilerinin katıldığı yarışmada ise birinciliği Malatya'dan Muhammet Emin Bal, Elazığ'dan Muhammet Yahya Sertkaya ve Gaziantep'ten ise Muhammed Said Uzun kazandı. Dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, yarışmaya katılan öğrencileri tebrik ve başarı dileklerinde bulundu.
Cemal Yılmaz - 11.3.2020
Onikişubat Belediyesinden "Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor" sınavı
İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Necip Fazıl İlkokulunda, yaptığı açıklamada, bugüne kadar bu proje kapsamında 1 milyon 750 bin kitabın öğrencilerle buluşturulduğunu söyledi.
Cemal Yılmaz - 17.2.2020
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal Açıklaması
Bal, Diyarbakır Valiliği öncülüğünde Sur ilçesindeki Cevatpaşa, Dabanoğlu, Fatihpaşa, Hasırlı, Savaş ve Cemal Yılmaz mahallelerinde uygulanan projeyle ilgili çalışma yürütüldüğünü söyledi.
Cemal Yılmaz - 13.2.2020
Kahramanmaraş'a 3 yıl sonra yağan kar kazalara neden oldu
YILMAZ: KAR TOPU OYNAYIN, ÜŞÜYÜNCE EVE DÖNÜP KİTAP OKUYUN Kar nedeniyle Kahramanmaraş merkez ve ilçelerindeki tüm okullar bugün tatil edildi. Tatil haberini sosyal medya hesabından duyuran İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, "Yoğun kar yağışı nedeniyle bütün ilçelerimizde 13 Şubat 2020 Perşembe günü eğitime ara verilmiştir.
Cemal Yılmaz - 12.2.2020
TÜGVA'nın "Aksiyon Akademi Kış Kampı" Kahramanmaraş'ta yapıldı
Kampta, konuklar bilgi ve tecrübelerini gençlerle paylaştı. Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Osman Nuri Kabaktepe, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Selim Cerrah ve Mustafa Şen, TÜGVA Mütevelli Heyeti Üyesi Salih Eğridere, TRT Dış Yayınlar Daire Başkan Yardımcısı Serdar Aydın, Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı Said Ercan, Ercan Çiftçi, Vahdettin Işık, Yakup Köse ve Tayyar Tercan sunumlar yaptı.
Cemal Yılmaz - 3.2.2020
Şanlıurfa ve Kahramanmaraş'ta yarıyıl tatili sonrası öğrenciler ders başı yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut ile merkez Onikişubat ilçesindeki Cahit Zarifoğlu İlkokulunu ziyaret etti.
Cemal Yılmaz - 29.1.2020
"DEMİR YUMRUK" LAKAPLI GARBİS ZAKARYAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Eski boksör ve Garbis Zakaryan'nın arkadaşı Cemal Yılmaz ise yaptığı açıklamada, "1965 senesinde Unkapanı'nda boksa başladım, rahmetli Garbis ağabeyi 1966 senesinde Unkapanı Kulübü'nde gördüm, beraber devamlı antrenmanlar yapıyorduk.
Cemal Yılmaz - 29.1.2020
"Demir Yumruk" lakaplı Garbis Zakaryan son yolculuğuna uğurlandı
Bakan Kasapoğlu: Onun aziz hatırasına sahip çıkacağızCemal Yılmaz: "Ben vefat ettiğim zaman beni Türk Bayrağı ile defnedin" demiştirAra Karanfil: Ben ona, "Garbis baba" derdim"Milli sporcu olmak herkese nasip olmaz"Hüseyin Yıldırım: Bana, "Senden önce ölürsem beni üzerimde bayrakla göm"...
Cemal Yılmaz - 29.1.2020
Buca AB projesi ile suçu önleyecek
" Amacımız suçu önlemek ve suçtan caydırmak" İzmir Hilton Oteli'nde Buca Kaymakamlığı'nın davetiyle düzenlenen çalıştay, İzmir Vali Yardımcısı Aydın Memük, Buca Kaymakamı Faik Arıcan, Buca Belediye Başkanı Av.Erhan Kılıç, Buca Emniyet Müdürü Faruk Öztürk, Yerel Yönetişim Proje Kilit Uzmanı Dr.Sevcan Kılıç Akıncı, UNDP İstanbul ve İzmir Sorumlusu Kıdemli Uzman Serra Titiz, Buca İlçe Jandarma Komutanı Salih Şemt, Buca Zabıta Müdürü Cemal Yılmaz, Milli Eğitim Şube Müdürü Ayhan Akın ile STK temsilcileri, kurum ilçe müdürleri ve basın mensupları katıldı.
Cemal Yılmaz - 15.1.2020
"Kooperatifçilik" konulu resim yarışmasında Kahramanmaraş derece yaptı
Programa, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini temsilen Kunduracılar Odası Başkanı Ali Köfte katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cemal Yılmaz Haberleri | Cemal Yılmaz Kimdir - Haberler - Cemal Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cemal Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Sur'daki tescilli Diyarbakır evleri restore ediliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 17:37:41. #1.15#
title