Cem Adrıan Adana Ve Şanlıurfa'da Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor!
Haberler » Kültür Sanat » Haber

Cem Adrıan Adana Ve Şanlıurfa'da Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor!

Cem Adrian; Albümlerinde Yer Alan Benzersiz Şarkılarını 11 Aralık 2010, Cumartesi Günü Adana'da, 13 Aralık 2010, Pazartesi Günü İse Şanlıurfa'da Hayranları İçin Seslendirecek!

Cem Adrıan Adana Ve Şanlıurfa'da Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor!

Bir "his performansı" olarak nitelendirdiği "Kayıp Çocuk Masalları" adlı beşinci albümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanan Cem Adrian; albümlerinde yer alan benzersiz şarkılarını 11 Aralık 2010, Cumartesi günü Adana'da, 13 Aralık 2010, Pazartesi günü ise Şanlıurfa'da hayranları için seslendirecek!

Farklı ve cesur müziği ile müzikseverlerin beğenisini toplayan Cem Adrian; iki yıl aradan sonra çıkaracağı "Kayıp Çocuk Masalları" adlı yeni albümünü bir ses performansı değil, his performansı olarak tanımlıyor. "Yalnız ama kıymetli çocuklara anlatılacak çok masal, söylenecek çok şarkı var" diyen sanatçı; yeni albümünde söz ve müziklerinin tamamı kendisine ait 12 parça seslendiriyor.

Piyano, yaylı sazlar ve gitarlar eşliğinde, Cem Adrian'ın insana dair yoğun duyguları aktardığı "Kayıp Çocuk Masalları" albümü; "Bir gün bulur birbirini tüm kaybolmuş çocuklar", "Ve bir gün zaman, akan nehir gibi alır götürür üstümüzden çamuru" gibi hüzünlü ama umutlu şarkı sözleriyle dikkat çekiyor.

Prodüktörlüğünü "Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti" ve "Emir" albümlerinde olduğu gibi yine kendisinin üstlendiği "Kayıp Çocuk Masalları"nda Adrian; sevilen müzisyenler Aylin Aslım ve Murat Yılmazyıldırım'la düet yapıyor.

2005 yılından bugüne dek "Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım", "Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti", "Essentials / Seçkiler" ve "Emir" adlı dört albümü müzikseverlerin beğenisine sunan Cem Adrian; Adana ve Şanlıurfa'da vereceği konserlerde eski albümlerinin yanı sıra, yeni albümü "Kayıp Çocuk Masalları"ndan parçalara da yer verecek. Adrian; 11 Aralık 2010, Cumartesi günü saat 21:00'de Adana Pick-Up Bar'da, 13 Aralık 2010, Pazartesi günü saat 20:00'de ise Şanlıurfa Şair Nabi Kültür Merkezi'nde sahneye çıkacak.