Advertisement

Canlı Yayında Aşkını İtiraf Etti

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Selena Gomez katıldığı bir televizyon programında yeniden aşık olduğunu ve o kişinin Justin Biber olmadığını itiraf etti.

Selena Gomez yeniden âşık olduğunu ve o kişinin Justin Bieber olmadığını açıkladı.22 yaşındaki güzel oyuncu yakın zamanda Bieber ile tekrar bir araya gelmiş ancak ilişkileri fazla uzun sürmemişti. Justin Bieber olayını geride bıraktığını, yapabileceği en açık şekilde, çıktığı Jimmy Kimmel Şov'da televizyondan açıklayan Gomez, yeni filmi ''Rudderless'' hakkında da konuştu.

YENİ AŞKI BİLL CRUDUP

Filmedeki rol arkadaşı Billy Crudup'a âşık olduğunu söyleyen Gomez, Crudup'un Kate Hudson'la başrolü paylaştığı ''Almost Famous'' filmine gönderme yaparak, filmde Hudson'ın canlandırdığı ''Penny Lane'' karakteri gibi hissettiğini itiraf etti. Film çekimleri boyunca harika bir ay geçirdiğini söyleyen Selena Gomez, aktöre olan ilgisinin devam edip etmediği sorulduğunda da olumlu yanıt vererek, Billy'nin harika bir insan olduğunu söyledi.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (9)
FOREVER BELİEBER: ANTİ.
JNMNFGNGFX: ADAM ÇOK BÜYÜK :D
AHMET: O kadar dedim böyle tv lerde açıklama diye bende seni selena :)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title