Çankırı Belediyesi, 30 Ağustos İlköğretim Okulu'na Projeksiyon Cihazı Aldı

Çankırı Belediyesi, 30 Ağustos İlköğretim Okulu'na Projeksiyon Cihazı Aldı

Çankırı Belediyesi 30 Ağustos İlköğretim Okulu'na Projeksiyon Cihazı Desteğinde Bulundu.

Çankırı Belediyesi, 30 Ağustos İlköğretim Okulu'na Projeksiyon Cihazı Aldı

Çankırı Belediyesi 30 Ağustos İlköğretim Okulu'na projeksiyon cihazı desteğinde bulundu.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Belediye Meclisi üyeleri Fatma Öztürk ve Rafet Alemdar'la okulu ziyaret ederek projeksiyon cihazını yöneticilere takdim etti.

Öğretmenler odasında okul öğretmenleriyle bir süre görüşen Başkanı İrfan Dinç, ihtiyaç ve sıkıntılar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Okullara, kentteki insanların eğitimine, sosyal ve kültürel faaliyetlere kendi dönemlerinde çok özel önem verdiklerini ve geçmiş dönemlerle mukayese dahi edilemeyecek bir şekilde katkı sağlandığını belirten Dinç, "Özellikle çocuklarımızın yaşadığımız bu bilgi çağına çok daha iyi bir şekilde uyum sağlamaları hepimizin ortak arzusudur. Okullarımızın imkanları bu manada fazla yeterli değil. Bu gün buraya diğer okullarımıza olduğu gibi projeksiyon cihazı getirdik. Geldik gördük ki; bu okulumuzun diğer okullarla kıyaslandığında daha fazla yardıma ve desteğe ihtiyacı var. En kısa zamanda okulun öncelikli ihtiyaçlarını belediye olarak karşılamaya çalışacağız." diye konuştu.

Dinç, görüşmelerin ardından sınıfları ve okulun değişik bölümlerini gezerek, tespit ettiği bütün noksanları tek tek not ettirdi.

(CİHAN)

Kaynak: CHA