CAN AKIN ÇAĞLAR HABERLERİ

CAN AKIN ÇAĞLAR HABERLERİ

Can Akın Çağlar haber, Can Akın Çağlar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Can Akın Çağlar

Can Akın Çağlar

Doğum Yeri Sivas /
Doğum Tarihi ... - ...

Can Akın Çağlar Kimdir ?

1962 yılında Sivas'ta doğan Can Akın Çağlar, 1983 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitede Para ve Bankacılık konulu yüksek lisans programına katılmıştır. Mesleki kariyerine 1985 yılında Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Bankalar Yeminli Murakıpları Kurulu'nda Bankalar Yeminli Murakıbı olarak başlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Can Akın Çağlar - 20.9.2020
İstanbul Yarı Maratonu koşuldu
Tarihi Yarımada'daki 21 kilometrelik koşunun startını İstanbul Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, Spor İstanbul Genel Müdürü Renay Onur, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Fatih Keleş verdi.
Can Akın Çağlar - 24.8.2020
İmamoğlu'ndan jüri üyeleriyle Üsküdar gezisi
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Üsküdar'da yapılacak "Mimar Sinan Meydanı" güzergahını, düzenlenecek uluslararası yarışmanın jüri üyeleri ile birlikte inceledi. İmamoğlu'na inceleme gezisinde jüri üyeleri ile birlikte Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar da eşlik etti.
Can Akın Çağlar - 12.8.2020
Batuhan Yaşar, Abdullah Gül ile Kemal Kılıçdaroğlu yakınlaşmasını yazdı
İBB Genel Sekreterliğine Can Akın Çağlar böyle getirildi.
Can Akın Çağlar - 23.7.2020
Ayasofya'daki ilk cuma namazı için önlemler alındı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Ayasofya Camii'nde 24 Temmuz'da kılınacak ilk Cuma Namazında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar başkanlığında toplandı.
Can Akın Çağlar - 16.7.2020
Ayasofya Camisi'nin açılış hazırlıkları koordinasyon toplantısında değerlendirildi
Valilik binasında gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan, İl Müftüsü Prof.
Can Akın Çağlar - 10.7.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreterliği'ne Can Akın Çağlar'ın getirilmesiyle ilgili, "İBB'yi kim yönetecek?
Can Akın Çağlar - 10.7.2020
Dudullu-Bostancı metrosunun 2021 yılı sonunda bitirilmesi planlanıyor
Kayışdağı'ndaki metro şantiyesinde düzenlenen törene yeni İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, belediye bürokratları ve işçiler katıldı.
Can Akın Çağlar - 10.7.2020
Can Akın Çağlar'ın İBB Genel Sekreterliğine atanması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Can Akın Çağlar'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreterliğine atanması üzerine "partilerine gönül ve hizmet vermiş bürokratlardan bir atama yapılmasının daha uygun olacağı" yönündeki görüşünü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...
Can Akın Çağlar - 9.7.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan "çoklu baro düzenlemesi" açıklaması
"Anayasa Mahkemesine başvuracağız" TBMM'de görüşülmesine başlanan çoklu baro düzenlemesine ilişkin soru üzerine Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesine başvuracaklarını ifade etti. Kılıçdaroğlu, "Bu düzenlemenin Resmi Gazete'de yayımlandığı gün biz Anayasa Mahkemesine başvuracağız. Bu çoklu baro, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin üniter yapısına ihanettir. Üniter yapının kalbine sokulan bir hançerdir. Dolayısıyla buna izin verenler, bunu yasalaştıranlar, bunun yasalaşması için el kaldıranların tarihsel sorumluluğu vardır" şeklinde konuştu. Üniter yapının güvenliği açısından çoklu baro uygulamasından vazgeçilmesi gerektiğini vurgulayan Kılıçdaroğlu, şu ifadelere yer verdi: "Lozan'da da çoklu baro istemişlerdi. Şimdi bunun aynısını yapıyorlar. Dün de zaten iktidardaki partinin grup başkanvekili, 'terör örgütleri baro kurarlar', 'kurabilirler' diyor. Ne demek kurabilirler? Ne demek yani. Bunu da itiraf ediyorlar, 'evet bunlar olabilir' diyorlar. Biz, bu anlayışla bir devletin yönetilemeyeceğini, bir devletin bu anlayışla yönetildiğinde beka sorununun ortaya çıkabileceğini ve dolayısıyla toplumun kutuplaştırılması, ayrıştırılması, toplumun bölünmesi, Türkiye'nin geleceği açısından büyük bir risktir. Doğru değildir. Tam tersine barolar vardır, her yerde ifade ettim, bir ilde iki vali olursa orada sorun olur. Bir ilçede iki kaymakam olursa, orada sorun olur. Üniter yapının güvenliği açısından çoklu baro uygulamasından vazgeçilmeli. Vicdanı olan herkesin, bu yasanın oylaması sırasında el kaldırmaması, bunu reddetmesi lazım." Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesine atanan Genel Sekreter Can Akın Çağlar'la ile ilgili tartışmaların hatırlatılması üzerine, "Geçiniz o tartışmaları, geçiniz.
Can Akın Çağlar - 9.7.2020
Kılıçdaroğlu: Geçiniz o tartışmaları
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'lilerin yolsuzlukla suçladığı dönemin eski Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde genel sekreter olarak atanması tartışmalarına ilişkin, "Geçiniz o tartışmaları geçiniz.
Can Akın Çağlar - 9.7.2020
Son Dakika: İBB'DE DEVİR TESLİM TÖRENİ: TARTIŞMALI İSİM GÖREVİ DEVRALDI
Son dakika haberi... İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreterliği'nden emekli olan Yavuz Erkut görevini Can Akın Çağlar'a devretti.
Can Akın Çağlar - 9.7.2020
8 Temmuz 2020 Haberleri
  Mucize Doktor'un kadrosuna sürpriz bir isim daha katıldı   Galatasaray maçında 2 gol atan Cisse, krallıkta Sörloth'u geçti   Fenerbahçe'nin gündemindeki Sivassporlu Mert Hakan, 6 maçtır gol ve asist katkısı yapamıyor   Irak'ta günlük koronavirüs vaka sayısında rekor artış yaşandı   Gaziantep'te koronavirüs vakalarındaki artış tehlikeli boyuta ulaştı   Listeye beş il daha eklendi, asker uğurlamanın yasaklandığı il sayısı 24'e yükseldi   İmamoğlu'ndan Can Akın Çağlar atamasına tepki gösteren CHP'lilere: Hepsine verecek cevabım var   ABD'li senatörlerden küstah Türkiye mektubu! Yaptırım çağrısında bulundular   Bakan müjdeyi verdi! Türkiye, koronavirüs tedavisinde kullanılan Favipiravir ilacını üretecek   Devamsızlıktan kalan lise son sınıf öğrencilerine mezuniyet müjdesi   Younes Belhanda, Galatasaray formasıyla 100.
Can Akın Çağlar - 8.7.2020
İBB GENEL SEKRETERLİĞİ DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreterliği'nden emekli olan Yavuz Erkut görevini Can Akın Çağlar'a devretti.
Can Akın Çağlar - 8.7.2020
CHP'LİLER YOLSUZLUKLA SUÇLAMIŞTI: İBB GENEL SEKRETERİ OLDU
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği'ne CHP'nin 8 yıl önce kredi yolsuzluğu yapmakla suçladığı Can Akın Çağlar atandı.
Can Akın Çağlar - 7.7.2020
İBB Genel Sekreterliğine atama
Yavuz Erkut'un emekliliğe ayrılması nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreterliğine Can Akın Çağlar'ın atandığı bildirildi.
Can Akın Çağlar - 10.7.2019
"Devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz"
Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Can Akın Çağlar, "Cumhuriyetimize ve demokrasiye duyduğumuz inançla, devletimizin ve milletimizin yanında olmaya ve üstlendiğimiz kritik fonksiyonu ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için icra etmeye devam edeceğiz.
Can Akın Çağlar - 17.6.2019
Sigorta sektörü Konya'da KOBİ'lerle buluştu
Konya'nın Türkiye ekonomisindeki yeri, KOBİ'lerin üretimdeki riskleri ve sigorta güvenceleri, "KOBİ'ler buluşuyor" panelinde masaya yatırıldı. Türkiye Sigorta Birliği (TSB) açıklamasına göre, üretimdeki yeri ve ihracat performansı ile Türkiye ekonomisinin önde gelen şehirlerinden Konya, KOBİ'ler ve sigortacıları bir araya getiren önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Konya'nın Türkiye ekonomisindeki yeri, KOBİ'lerin üretimdeki riskleri ve sigorta güvenceleri, Türkiye Sigorta Birliği (TSB), Konya Ticaret Odası (KTO) ve Konya Sanayi Odası'nın (KSO) düzenlediği "KOBİ'ler buluşuyor" panelinde tartışıldı. Gazeteci Noyan Doğan'ın moderatörlüğünde, KTO Karatay Üniversitesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen panele, TSB Başkanı Can Akın Çağlar, KTO Başkanı Selçuk Öztürk, KSO Başkanı Memiş Kütükçü ve Halk Sigorta Genel Müdürü Bülent Karan katıldı.
Can Akın Çağlar - 28.5.2019
Sigorta ve Emeklilik Konferansı
- "Vatandaşların kara gün dostuyuz" Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Can Akın Çağlar da sektörün 62 şirketten oluşan 189 milyar TL aktif büyüklüğüne ulaştığını, direkt ve dolaylı olarak yaklaşık 200 bin kişilik istihdam sağladıklarını belirtti.
Can Akın Çağlar - 30.4.2019
Tsb Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Can Akın Çağlar, "Ekonomimize daha fazla fon sağlamak ve sigortalılık oranlarını artırmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.
Can Akın Çağlar - 8.4.2019
2019 Dask Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması
Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) Yönetim Kurulu Üyesi Can Akın Çağlar, "Yaklaşık 30 milyar lira, Türkiye'deki bir deprem için yurt dışından kaynak temin etmiş vaziyetteyiz.
Can Akın Çağlar - 7.2.2019
Sigorta ve Emeklilik Sektörü Strateji Belirleme Çalıştayı
Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Can Akın Çağlar, "Sigortacılık sektörü olarak 2018'i 54,2 milyar TL'lik bir prim üretimiyle tamamladık.
Can Akın Çağlar - 23.1.2019
Tsb 7 Ocak'ta Sigorta Sektörünün Geleceğini Ele Alacak
TSB Başkanı Can Akın Çağlar'ın ev sahipliğinde, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sermaye Piyasası Kurulu, TOBB, Avrupa Sigorta Birliği, ilgili kurum, kuruluş ve şirketlerin katılımıyla Conrad İstanbul Bosphorus'da düzenlenecek olan çalıştayda, Türkiye ve dünyadan alanında uzman konuşmacılar yer alacak.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Can Akın Çağlar Haberleri | Can Akın Çağlar Kimdir - Haberler - Can Akın Çağlar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Can Akın Çağlar kimdir, hayatı ve biyografisi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: İstanbul'daki kadar taksi memnuniyetsizliği dünyada yo
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 09:53:32. #1.14#
title