CAFER KIRMIZIÇİÇEK HABERLERİ

CAFER KIRMIZIÇİÇEK HABERLERİ

Cafer Kırmızıçiçek haber, Cafer Kırmızıçiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cafer Kırmızıçiçek

Cafer Kırmızıçiçek

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1972 - ...

Cafer Kırmızıçiçek Kimdir ?

Cafer Kırmızıçiçek, 1972 yılında Nazımiye'ye bağlı Demirce köyünde doğdu. Uzun yıllar ticaretle uğraşan Kırmızıçiçek, CHP Gençlik Kolları Başkanlığı ve CHP İlçe Başkanlığı yaptı. Cafer Kırmızıçiçek, 2009 Yerel Seçimleri'nde CHP'den ayrıldı. Bağımsız aday olarak Belediye Başkanı seçilen Kırmızıçiçek, seçimleri kazandıktan sonra CHP'ye döndü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cafer Kırmızıçiçek - 22.1.2020
Kamer Genç mezarı başında anıldı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genç'i anmak için gönderdiği mesajın okunması ile devam eden programda, Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek de Kamer Genç'in hayatını anlattı.
Cafer Kırmızıçiçek - 31.3.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Cafer Kırmızıçiçek - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Tunceli'de, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Cafer Kırmızıçiçek - 9.1.2019
Nazımiye'de Kar 2 Metreye Aştı, Belediye Başkanı Yardım İstedi
Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde kar kalınlığı 2 metreyi aşarken, ilçede 3 gündür eğitim verilemiyor. Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, belediyenin tek iş makinesiyle kar temizliği yapmaya çalıştıklarını ve bunun da yetersiz olduğunu belirterek, yardım çağrısında bulundu.
Cafer Kırmızıçiçek - 9.1.2019
Dha Yurt Bülteni -12
Görüntü Dökümü ---------- Bingöl-Elazığ Karayolunda kamyonların kalması Bingöl-Elazığ karayolunda araçların geçmesi Yolda kalan araçlar Genel ve detaylar GÖRÜNTÜ BOYUTU: 87,4 MB Haber-Kamera: Aziz ÖNAL-BİNGÖL-DHA ================= Nazımiye'de kar 2 metreye aştı, Belediye Başkanı yardım istedi (YENİDEN) Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde kar kalınlığı 2 metreyi aşarken, ilçede 3 gündür eğitim verilemiyor. Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, belediyenin tek iş makinesiyle kar temizliği yapmaya çalıştıklarını ve bunun da yetersiz olduğunu belirterek, yardım çağrısında bulundu.
Cafer Kırmızıçiçek - 27.9.2018
Dha Yurt Bülteni 22
Bu arada yangına ilk andan itibaren müdahalede bulanan Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, yaptığı açıklamada, yangına Nazımiye Belediyesi ile Tunceli Belediyesi ve Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait ekiplerin müdahale ettiğini söyledi.
Cafer Kırmızıçiçek - 27.9.2018
Tunceli'de, Kılıçdaroğlu'nun Doğduğu Ev Yangında Küle Döndü (2)
Bu arada yangına ilk andan itibaren müdahalede bulanan Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, yaptığı açıklamada, yangına Nazımiye Belediyesi ile Tunceli Belediyesi ve Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait ekiplerin müdahale ettiğini söyledi.
Cafer Kırmızıçiçek - 27.9.2018
Güncelleme 1 - CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Babaevi Yandı
Köyde söndürme çalışmalarına katılan Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun Ballıca köyünde dünyaya geldiği evde yangın çıktığı ihbarı üzerine olay yerine gittiklerini belirtti.
Cafer Kırmızıçiçek - 27.9.2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Babaevi Yandı
Köyde söndürme çalışmalarına katılan Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun Ballıca köyünde dünyaya geldiği evde yangın çıktığı ihbarı üzerine olay yerine gittiklerini belirtti.
Cafer Kırmızıçiçek - 27.9.2018
Tunceli'de, Kılıçdaroğlu'nun Doğduğu Ev Yangında Küle Döndü
İtfaiye ekipleriyle birlikte köye giderek söndürme çalışmalarına katılan Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, yangının tüm çabalara rağmen henüz kontrol altına alınamadığını belirterek, Tunceli Belediyesi ile Orman İşletme Müdürlüğü'nden destek istediklerini söyledi.
Cafer Kırmızıçiçek - 27.9.2018
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Doğdu Ev Yandı (2) - Ek Bilgilerle
Edinilen bilgiye göre, Kılıçdaroğlu'na ait, doğduğu evinin arkasında köylülerce yakılan ateş, kuru otların tutuşmasına neden oldu. Yangın kısa sürede evlere sirayet etti.  Olayın itfaiye ekiplerine bildirilmesiyle Nazımiye Belediyesi'ne ait 2 itfaiye aracı bölge sevk edildi.  Nazımiye Belediye Başkanı CHP'li Cafer Kırmızıçiçek, "Saat 15.
Cafer Kırmızıçiçek - 22.1.2018
Kamer Genç Mezarı Başında Anıldı
Nazımiye ilçesine bağlı Ramazan köyündeki aile mezarlığında düzenlenen anma programı, saygı duruşuyla başladı. Kur'an-ı Kerim okunmasıyla devam edilen program, Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek'in Kamer Genç'in biyografisi ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genç'i anmak için gönderdiği mesajı okuması ile devam etti.
Cafer Kırmızıçiçek - 4.8.2017
Ağbaba: "Şiddet, Terör Nereden Gelirse Gelsin Reddediyoruz"
Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek programdaki konuşmasında, 1936 yılında inşa edilen belediye hizmet binasının vatandaşa kaliteli hizmet vermek için yetersiz kalması nedeniyle tadilattan geçirilerek modern bir görünüme kavuşturulduğunu söyledi.
Cafer Kırmızıçiçek - 4.8.2017
Şiddet, Terör Nereden Gelirse Gelsin Reddediyoruz"
Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek programdaki konuşmasında, 1936 yılında inşa edilen belediye hizmet binasının vatandaşa kaliteli hizmet vermek için yetersiz kalması nedeniyle tadilattan geçirilerek modern bir görünüme kavuşturulduğunu söyledi.
Cafer Kırmızıçiçek - 19.12.2016
CHP Tunceli İl Başkanı Güder Açıklaması
Toplantıya, CHP Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek, İl Genel Meclisi üyeleri, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
Cafer Kırmızıçiçek - 28.10.2016
Narlıdere'de muhteşem Cumhuriyet balosu
Görsel bir şölen yaşattılar Cumhuriyet coşkusunun yoğun bir şekilde yaşandığı baloya, Cumhuriyet sevdalısı Narlıderelileri bir araya getirdi. Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, CHP PM üyesi Mustafa Moroğlu, CHP PM üyesi Özkan Yıldız, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat, Narlıdere Belediyesinin kardeş belediyesi Tunceli Nazimiye ilçe belediye başkanı Cafer Kırmızıçiçek, Muhtarlar, ADD Narlıdere ilçe başkanı Yüksel Gezen, Temad Narlıdere ilçe başkanı Necdet Akyüz, belediye meclis üyeleri, Birleşik Kamu iş Genel Başkanı Hasan Kütük, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek temsilcileri ve Narlıdereliler katıldı.
Cafer Kırmızıçiçek - 30.7.2016
16. Munzur Kültür ve Doğa Festivali
Aralarında HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Tunceli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Kasun ve Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek'in de aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş Düzgün Baba dağına tırmandı.
Cafer Kırmızıçiçek - 27.8.2015
Nazımiye'de Cemevi Açıldı
Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek de Nazımiye'de daha önce bir cemevi bulunmadığını dile getirerek, "Vatandaşlarımızın da katkılarıyla ilçemize bir cemevi yapmayı başardık.
Cafer Kırmızıçiçek - 21.8.2015
Nazımiye'den Kısa Kısa
Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek, AA muhabirine  yaptığı açıklamada, Dallıbahçe Köyü Ilısu mezrasında 19 Ağustos'ta çıkan yangının söndürüldüğünü belirtti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cafer Kırmızıçiçek Haberleri | Cafer Kırmızıçiçek Kimdir - Haberler - Cafer Kırmızıçiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cafer Kırmızıçiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. Kamer Genç, mezarı başında anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 20:28:08. #1.15#
title