Bünyamin Yılmaz Haberleri

Bünyamin Yılmaz haber, Bünyamin Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bünyamin Yılmaz - 16.09.2021
Türk karikatürüne unutulmaz eserler miras bırakan Talat Güreli, çizerlik hayatını anlattı Açıklaması
Bünyamin Yılmaz'ın sunduğu "Gündem Kültür Sanat" programına katılarak genç çizerlere tavsiye niteliğinde açıklamalarda bulunan Güreli son söyleşisinde karikatürle ilgili birçok önemli konuya değinmişti.
Bünyamin Yılmaz - 17.03.2021
Yazar Mustafa Tatcı "Konuşmalar" programında Yunus Emre'yi anlattı Açıklaması
Zeytinburnu Belediyesinin YouTube kanalı üzerinde çevrim içi yayınlanan etkinliğin moderatörlüğünü Bünyamin Yılmaz üstlendi.
Bünyamin Yılmaz - 10.02.2021
Yapımcı Bülent Turgut "süper kahraman" evrenini anlattı Açıklaması
Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen ve "Zeytinburnu Kültür Sanat" YouTube kanalından canlı yayınlanan söyleşiyi Anadolu Ajansı (AA) Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz yönetti.
Bünyamin Yılmaz - 19.01.2021
D. Mehmet Doğan: "Türkiye'nin entelektüel iktidarı kırk yıl içinde ciddi değişikliklere uğradı"
Zeytinburnu Belediyesinin YouTube kanalı üzerinde çevrim içi yayınlanan etkinliğin moderatörlüğünü, Bünyamin Yılmaz üstlendi.
Bünyamin Yılmaz - 29.12.2020
Salgın süreci, söyleşi, panel ve sempozyumları online ortama taşıdı
Zeytinburnu Belediyesi, gazeteci yazar Samed Karagöz'ün sunduğu "100 Yüze İmza ve Söyleşi" ile AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz'ın moderatörlüğünü üstlendiği "Konuşmalar" programlarını düzenlerken, Fatih Belediyesi de "Fatih'te Geçen Bir Ömür" ve "Babıali'de Bir Osmanlı Efendisi" etkinliklerini sanatseverlere sosyal medya aracılığıyla ulaştırdı.
Bünyamin Yılmaz - 26.12.2020
Son dakika haberleri: Esenler Öykü Günleri'nde "Öykünün Yükselişi" konuşuldu
Moderatörlüğünü Anadolu Ajansı (AA) Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz'ın yaptığı "Öykünün Yükselişi" başlıklı oturuma katılan Aktaş, öykü yazmaya başladığı yıllarda verdiği bir röportajda, kendisi gibi kadınların daha fazla öyküye yöneleceği ön görüsünde bulunduğunu dile getirerek, "Kadınlar, kırsal kesimde daha kısıtlı bir hayat yaşıyordu ve çevre baskısı çok daha fazlaydı.
Bünyamin Yılmaz - 25.12.2020
Nazif Tunç "Konuşmalar" programına konuk oldu Açıklaması
Anadolu Ajansı (AA) Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz'ın sunduğu programda Tunç, gazetecilikten sinemaya giden hikayesi, filmleri ve Türk sineması hakkında konuştu.
Bünyamin Yılmaz - 07.10.2020
Zeytinburnu'nda HES kodlu kültür sanat sezonu açılıyor
Yusuf Turan Günaydın'ın "Kitaphane Söyleşileri"ne başlayacağı ekim ayında, Bünyamin Yılmaz "Konuşmalar" başlıklı programda Hüsrev Hatemi'yi ağırlayacak.
Bünyamin Yılmaz - 25.09.2020
Edebiyat dünyasında Asım Gültekin yad edildi
Çok özel birisiydi. Dosttu, çalışkandı, paylaşandı, umut verendi, mütebessimdi. Onu mütefekkir, eleştirel ve muhalif yönleriyle Akif Emre'ye, gençlerle dostluğu ve maceracı yönleriyle Cahit Zarifoğlu'na benzetirdim. Üçü de aramızda yok. Üçüne ve onlar gibi olanlara selam olsun." "Asım'ın kızdıkları ile eleştirdikleri aynı değildi" Aylık edebiyat ve fikir dergisi Muhit'te yer alan Asım Gültekin dosyasında, Rasim Özdenören "Asım'ın Çantası", Mehmet Doğan "Erken Yola Çıkan Dünya Sakini", Zeki Bulduk "Bir Acı Yel Esince", Bünyamin Yılmaz "Uzak Ülke"den Taşova'ya Bir Yolculuk", Osman Toprak "Bi Dilcinin Ardından", Suavi Kemal Yazgıç "Asım Gültekin'in Kelime Ağacı", Murat Güzel "Asım'ın Kara Haberi", Ahmet Altay "Ah Asım ! Birdenbire.
Bünyamin Yılmaz - 19.09.2020
"Baştürk Cam Altın Kayısı Ödülleri" sahiplerini buldu
"Yılın En İyi Kültür Sanat Editörü" ödülüne layık görülen Anadolu Ajansı (AA) Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, ilk kez 2004'te Malatya'ya gittiğini belirterek sonraki yıllarda da festival, kitap fuarı ve sempozyum gibi pek çok etkinlik için ziyaret ettiğini dile getirdi.
Bünyamin Yılmaz - 23.07.2020
Yazar Asım Gültekin Amasya'da defnedilecek
Gültekin'in cenazesi, Anadolu Ajansı (AA) Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, şair Mürsel Sönmez, yazar Halit Bekiroğlu, YediHilal Derneği Genel Başkanı Mustafa Enesoğlu, çizer Ahmet Altay, Medeniyet Derneği Genel Başkanı Ali Öztürk ve Mustafa Nezihi Pesen'in aralarında bulunduğu isimler tarafından Yalova Çiftlikköy'den dualarla uğurlandı.
Bünyamin Yılmaz - 20.07.2020
ZKS Kültür Sanat Yıllığı yayınlandı
Haberleri yorum, perspektif, portre yazılarıyla genişletip ele alan yıllıkta Ahmet Dağ, Ahmet Melih Karauğuz, Ahmet Sarı, Ali Ayçil, Ali Can Demiral, Ali Emre, Atıf Bedir, Ayşe Olgun, Bahtiyar İstekli, Barış Özkul, Bedir Acar, Bünyamin Yılmaz, Celal Fedai, Cemal Şakar, Cevat Özkaya, Cihan Aktaş, D.
Bünyamin Yılmaz - 16.06.2020
Siirt'te yolcu minibüsü kamyona çarptı: 7 yaralı
Alınan bilgiye göre, Bünyamin Yılmaz idaresindeki 30 AB 104 plakalı yolcu minibüsü, Siirt-Baykan kara yolunda park halindeki 01 AT 507 plakalı kamyona çarptı.
Bünyamin Yılmaz - 18.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Şüphelilerin adliyeye sevk edilmesi -Detaylar Haber-Kamera: Alişan KOYUNCU/İZMİT(Kocaeli),     =============================== Ekipler, cilt kanseri olan Bünyamin için seferber oldu BİNGÖL'de, yolu kardan kapalı Çatak köyünden tedavisi için İstanbul'a gitmesi gereken cilt kanseri Bünyamin Yılmaz (9) için Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) seferber oldu.
Bünyamin Yılmaz - 11.01.2020
TYB İstanbul Şubesi'nin yeni yönetim kurulu belirlendi
Buna göre seçime giren listeyle TYB İstanbul Şubesinin yeni Yönetim Kurulu'nda Mahmut Bıyıklı, İhsan Kabil, Prof. Dr. Turan Koç, Prof. Dr. Sefa Saygılı, Prof. Dr. Abdulkadir Emeksiz, Bünyamin Yılmaz, Muzaffer Doğan, Fatma Gülşen Koçak ve Dursunali Taşçı yer aldı.
Bünyamin Yılmaz - 26.12.2019
ÖNDER 4. Kültür Sanat Ödülleri sahiplerini buldu
7 isim ve 3 okula ödül verildi Danışma kurulunda yazar Ali Ural, sanat yönetmeni ve oyuncu Birol Cürgül, AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, gazeteci yazar Gülcan Tezcan, sinema eleştirmeni İhsan Kabil, yazar Mahmut Bıyıklı, müzisyen Mustafa Demirci ve eğitimci Oğuzhan Özkan'ın yer aldığı ÖNDER 4.
Bünyamin Yılmaz - 22.12.2019
"Uluslararası Mirasımız Kudüs Karikatür Yarışması"nda ödüller sahiplerini buldu
Törene, Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcıları Zekeriya Yıldız, Cevdet Yıldız, İsmail Uysal, Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, ÖNDER Genel Başkanı Kamber Çal ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Bünyamin Yılmaz - 16.11.2019
"2. Hollywood Türk Filmleri Festivali"nde "Bağlılık Aslı" ile Oscar heyecanı yaşandı
ABD'nin Los Angeles şehrinde bulunan Linwood Dunn Theater'da kırmızı halı seremonisiyle başlayan galaya, Türkiye'nin Los Angeles Başkonsolosu Can Oğuz, Golden Globe Başkanı Lorenzo Soria ve Başkan Yardımcısı Ali Sar, 2. Hollywood Türk Filmleri Festivali Başkanı Ogün Şanlıer, yönetmen Semih Kaplanoğlu, yönetmen Uğur Uludağ, yapımcı Mustafa Karadeniz, yönetmen Eylem Kaftan, oyuncu Yasemin Allen, Anadolu Ajansı (AA) Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz'ın yanı sıra ABD ve Türkiye'deki sinema sektöründen isimler katıldı.
Bünyamin Yılmaz - 11.11.2019
"Benim Ülkem Türkiye" yarışmasını kazananları 16 Kasım'da ödüllerini alacak
Oyuncu, yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, yazar ve akademisyen Dr. Yusuf Kaplan, AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, yapımcı Muhammet Uyar ve yönetmen Recep Köse "Kısa film" kategorisinde, yazarlar Ali Haydar Haksal, İsmail Demirel ve Osman Koca "Hikaye" kategorisinde, şairler Nurettin Durman, Seyfettin Ünlü ve Serdar Kacır ise "Şiir" kategorisinde jüri olarak görev yapacak.
Bünyamin Yılmaz - 08.11.2019
"4. Sağlıklı Fikirler Kısa Film Senaryo Yarışması" ödülleri sahiplerini buldu
Programda, Yeşilay Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Peyami Çelikcan başkanlığında Anadolu Ajansı Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, Yeşilay Etkinlik Birimi Müdürü Özcan Çalışkan, Prof.
Bünyamin Yılmaz - 25.10.2019
"7. Boğaziçi Film Festivali" sona erdi
Etkinlikte sinema dünyasından pek çok ismin yanı sıra Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ, AA Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Saraçgil, TRT Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Alcan, AA İstanbul İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu, AA Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yılmaz Yaman ile AA Kültür Sanat Editörü Bünyamin Yılmaz da yer aldı.
Bünyamin Yılmaz - 19.10.2019
7. Boğaziçi Film Festivali başladı
Gecede Beyoğlu AA Yönetim Kurulu Üyesi Ali Türker Pirtini, AA Uluslararası Operasyonlar Direktörü Mücahid Muhammed Soykan, AA Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yılmaz Yaman, AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, TRT Washington Temsilcisi Tuncay Yürekli, yönetmenler Vuslat Saraçoğlu, Sinan Sertel, Seyid Çolak, Nazif Tunç, yapımcı Hamit Kardaş ve yazar Tarık Tufan'ın yanı sıra pek çok sanatçı ve sinemasever yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bünyamin Yılmaz Haberleri | Bünyamin Yılmaz Kimdir - Haberler - Bünyamin Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bünyamin Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk karikatürüne unutulmaz eserler miras bırakan Talat Güreli, çizerlik hayatını
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 04:47:59. #1.16#

title