Birbirlerine Etmedik Laf Bırakmayan Seda Sayan ve Yeşim Salkım Barıştı

Birbirlerine Etmedik Laf Bırakmayan Seda Sayan ve Yeşim Salkım Barıştı

Geçtiğimiz günlerde birbirine giren Seda Sayan ve Yeşim Salkım birbirlerine dava açmıştı. İkili onca lafı unutup barıştı.

Birbirlerine Etmedik Laf Bırakmayan Seda Sayan ve Yeşim Salkım Barıştı

Hafta içinde birbirlerini mahkemeye veren Seda Sayan ve Yeşim Salkım barıştı. Sayan'ı telefonla aradığını söyleyen Salkım, "O da altta kalmadı ve gönlümü aldı" dedi

YEŞİM SALKIM: BARIŞTIK

Yeşim Salkım, önceki gün eski eşi Hakan Eratik ve kızı Ada'yla İstinye Park'ta görüntülendi. Önce yemek yiyen sonra da alışveriş yapan ailenin keyfi yerindeydi. Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın, programına kavgalı olduğu Gülben Ergen'i çıkarmasına sinirlenen Salkım, Instagram'dan yayınladığı video'da ateş püskürmüştü. Sayan ise şarkıcı hakkında iki ay uzaklaştırma kararı çıkartmıştı. Mahkemelik olan ikiliden Salkım, barıştıklarını açıkladı.

"BİR TEK BANA ABLALIK YAPMADIN"

Sayan'ı telefonla aradığını söyleyen Salkım şunları anlattı: "Sanat camiasında böyle tartışmalar ve kavgalar yaşanıyor ama önemli olan erdemli davranabilmek. Kendisine 'Herkese ablalık yaptın ama bir bana yapmadın' dedim. O da altta kalmadı ve gönlümü aldı." Uzaklaştıma kararını sosyal medyadan duyurup, kişisel bilgilerini paylaşan Sayan'ı mahkemeye veren Salkım, "Her şeyi tatlıya bağladık ve suç duyurumu geri çektim" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (19)

 • TUBA ÇELİKKOL:
  her yaptığı yalan olan hale saygaziye attığı yalan ve iftiralar sonrasında dna sonucuda yalan çıkmış program bitirilmişti. birilerinin üzerine basarak yürüyen bu yalancı zatı halka yalan düzmece program yaptıran tv yöneticileri ve rtük kesinlikle incelenmelidir seda sayanla kesin akçeli işler vardır. kaldırın şu kadının programını. artık yeter halkı uyutmayın milletin, işi yok, cebinde para yok, evinde ekmeği, yemeği yok bunlardan bahsedin ıvırzıvırla yalan dolan tv programlarıyla halkı uyutmayın
 • BİRİSİ:
  Biz Türk Halkı olarak kendilerini nimetten sanan bir takım şöhretlerin avam kavgaları ile, atışmaları ile ilgilenmiyoruz. Seda Sayan, Yeşim Salkım, Gülben Ergen, Seren Serengil. . Ülkemiz için hangi artı değeri yaratıyorlar önemli olan o?Aralarından bir kaç tanesinin hiç olmazsa toplumsal fayda yaratacak hayır işleri peşinde koştuğunu gözlemleyebiliyoruz. Ancak Sanatsal anlamda ürettikleri bir şey yok. Boş yere Gündemi ve ekranları işgal ediyorlar.
 • YAŞARKEN ÖLENLER:
  ne sevgi kalmış ne saygı dönmüyor alemin çarkı çekilmiyor dünya kahrı şimdiki zaman kötü zaman nasıl yaşar fakir olan...
 • GÜVEN:
  Düzmece kavgalar ile ekranlarda kalmayı başarıyorlar,yeşim ortalarda yokken bir kavga başlattı ve bir kanalda program yapmaya başladı,seda reyting kurbanı olup programının bitmesinden kurtuldu,ve yine biz KANDIRILDIK...
 • ALİ:
  ulan ne terbiyezsiz haysiyetsiz ve ardan namustan uzak insanlarsınız ki sizden ve sizin gibilerden tiksiniyorum. sen o kadar birbirine laf et küfürler et sonra barış edepten hayadan yoksun sıfatsızlar.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.