Bir Kadının Güldüren ve Hüzünlendiren Hikayesi: "Yolculuğum"

Bir Kadının Güldüren ve Hüzünlendiren Hikayesi: "Yolculuğum"

Tiyatro Spot'un, bir kadının kendini yeniden sevmeyi öğrenmesi ve imkânsız gibi görüneni gerçekleştirmesi üzerine kurulu oyunu "Yolculuğum"; hayatı boyunca kilo problemi yaşayan Ethel Mulinas'ın mide ameliyatına karar vermesiyle hayatındaki mucizevi değişimi anlatıyor!

Bir Kadının Güldüren ve Hüzünlendiren Hikayesi:

125. yıl kutlamaları çerçevesinde birçok kültür & sanat etkinliğine imza atan Pera Palace Hotel Jumeirah; tiyatrocu Ethel Mulinas'ın kendi hikayesinden yola çıkarak yazmaya başladığı, Murat İpek'in oyunlaştırdığı, Çiçek Dilligil'in yönetmenliğini üstlendiği "Yolculuğum" oyunuyla 10 Mayıs Çarşamba akşamı tiyatroseverleri ağırlıyor.

Bir kadının kendini yeniden sevmeyi öğrenmesi ve imkânsız gibi görüneni gerçekleştirmesi üzerine kurulu bir oyun olan "Yolculuğum" ile Mulinas; kendisiyle aynı problemleri yaşayan birçok insana dokunmayı da hedefliyor.

Çiçek Dilligil'in yönetmenliğini üstlendiği, Murat İpek'in oyunlaştırdığı "Yolculuğum"un dekoru Apo Kaya'nın, ışık tasarımı Ayşe Sedef Ayter'in, kostüm tasarımı Hazal Bağcı'nın imzasını taşıyor. Oyunun müzikleri ise başarılı müzisyen Bora Öztoprak'a ait.

"Yolculuğum"; 10 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20:30'da Grand Pera Balo Salonu'nda izleyiciyle buluşacak. Biletler 75 TL olup, Biletix'ten satışa sunulmaktadır!