Beyrut'a giden Burak Özçivit, izdihamdan zor kurtarıldı

Beyrut'a giden Burak Özçivit, izdihamdan zor kurtarıldı

05.07.2019 14:36 | Son Güncelleme: 05.07.2019 14:44

Beyrut'a giden oyuncu Burak Özçivit, hayranlarının izdiham yaratmasıyla zor anlar yaşadı. Kalabalığa 100 koruma yeterli gelmeyince devreye Lübnan askerleri girdi.

Romanya, Kazakistan'dan sonra Beyrut'ta iş gezisine çıkan Burak Özçivit hayranlarının ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı. Binlerce hayranının AVM'ye Burak Özçivit'i görmek için gelmesi izdihama neden oldu. Özçivit'i 100 koruma koruyamayınca devreye askerler girdi.

100 KORUMA İZDİHAMA ENGEL OLAMADI

AVM'ye ön kapıdan girmek isteyen oyuncu, hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı garaj kapısından girmek zorunda kaldı. Burak Özçivit, yoğun ilgiden dolayı güvenlik sorunu da yaşadı. 100 koruma Özçivit'i hayranlarından uzaklaştırıp alışveriş merkezinden çıkaramadı.

LÜBNAN ASKERİ MÜDAHALE ETTİ

Alışveriş merkezinde mahsur kalan Burak Özçivit, bir mağazanın deposuna götürüldü. 2 saat beklemek zorunda kalan oyuncunun hayranları alışveriş merkezinin kapanmasına rağmen dağılmadı. Olayın büyümesiyle devreye Lübnan askeri müdahale etti. Asker ve koruma eşliğinde aracına bindirilen Özçivit'in hayranları arabanın etrafını sararak da fotoğraf ve video çekmeye devam etti.

Beyrut'a giden Burak Özçivit, izdihamdan zor kurtarıldı
Beyrut'a giden Burak Özçivit, izdihamdan zor kurtarıldı
Haber Yorumları (40)
DRC: geçenlerde bende gittim yani fotoğraf çektirmek için sıraya girmiyorlar bütün elbiselerim param parça oldu hatta bi tanesi sakalımı yoldu
MİNİK KUŞ: Yeteneksiz biri sırf yakışıklı diye oyuncu deniliyor. Olsa olsa oduncu olur.
BANKAMATIKCI: COK TIPSIZ BIRI ANCAK ÜLKEMIZDE MESHUR OLURDU OLDUDA
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title