Ben Bilmem Eşim Bilir'de Büyük Hata

Ben Bilmem Eşim Bilir'de Büyük Hata

Sevilen yarışma programındaki puanlama hatası dikkatlerden kaçmadı.

Ben Bilmem Eşim Bilir'de Büyük Hata

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında büyük bir hata yapıldı.

10 bin puanlık 2. bölümde meydana gelen kurgu hatası izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

3 YARIŞMACI SIFIR PUAN ALDI!

Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanan bölümünde, Çağla Küçükyıldız–Hasan Çiçek, Minglei–Serdar Çelik, Dila Özkan–Hazar Dokutan ve Çilem–Oktay Uraz çiftleri yarıştı.

Erkekler ilk etapta uzun atlama oyunu oynadı, eşlerinin tahmin ettiği uzaklığa atlamak için mücadele etti. İkinci oyunda, eşlerinin ellerini kullanarak balonları "tüf tüf aleti"yle patlatmaya çalıştılar. Hanımlar ise önce acı biber yediler, sonra pazar poşeti taşıdılar. Ardından oyun sırası tekrar erkeklere geçti ve beyler karşılarında duran vazoları frizbilerle devirmeyi denediler.

Bu yarışmaların sonunda Çağla ve Hasan çifti 2 yarışmayı kazanarak diğer yarışmacıların puanları olmaması sebebiyle eleme yapma hakkını kazandılar ve Çilem ve Oktay'ı elediler.

BÜYÜK HATA!

Ben Bilmem Eşim Bilir'in 2. bölümünde kadın yarışmacılar çivi çakmak için ter döktüler. 10 bin puanlık yarışma öncesi, ekranlarda gözüken puanlamada Çinli yarışmacı Minglei-Serdar'ın 10 bin puana sahip olduğu görüldü.

Banttan yayınlanan yarışmada, izleyiciler çivi yarışması yapılmadan kazanan çifti öğrenmiş oldu.

ÇİNLİ GELİN PROGRAMA DAMGASINI VURDU

Kanal D'nin ilgiyle izlenen, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanan bölümüne, Çinli gelin damgasını vurdu.

Çinli gelin Minglei'nin eşi Serdar Çelik'le Türkçe bilmeden ve hiçbir şeyi anlamadan her şeye evet diyerek evlendiğini anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.

(tvaktüel)