BEHÇET YILDIRIM HABERLERİ

Behçet Yıldırım haber, Behçet Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Behçet Yıldırım

Behçet Yıldırım

Doğum Yeri Adıyaman / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959

Behçet Yıldırım Kimdir ?

25. Dönem HDP Adıyaman Milletvekili Adayı 1959 Adıyaman doğumludur. Çukurova Tıp Fakültesi mezunudur. Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde çalışmaktadır. Adıyaman DTK delegesi olan Yıldırım, Türk Tabipler Birliği ve İnsan Hakları Derneği'nde çalışmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Behçet Yıldırım - 27.11.2019
Başkentte terör örgütü PKK/KCK operasyonu: 17 gözaltı
Hakkında gözaltı kararı verilen isimler arasında yer alan Behçet Yıldırım'ın gözaltına alındığı Mizgin Irgat'ın ise henüz yakalanamadığı öğrenildi.
Behçet Yıldırım - 18.08.2019
Siirt'te balkondan düşen şahıs yaralandı
Siirt'in Baykan ilçesinde balkondan düşen şahıs yaralandı. Alınan bilgiye göre, Baykan ilçesinin Veysel Karani beldesine bağlı Dedebakır Köyü'ndeki evinin balkonunda dengesini kaybetmesi sonucu düşen Behçet Yıldırım (63) ağır yaralandı.
Behçet Yıldırım - 21.05.2018
Hdp'de Milletvekillerinden 25'i Liste Dışı Kaldı
Listeye giremeyen milletvekilleri HDP'nin aday listesinde önemli değişikliklere gidilirken, milletvekillerinin önemli bir çoğunluğu yeniden aday gösterilmedi. HDP milletvekillerinden Sırrı Süreyya Önder, Ertuğrul Kürkçü, Mehmet Ali Aslan, Dilek Öcalan, Müslüm Doğan, Behçet Yıldırım, Mizgin Irgat, Çağlar Demirel, Ziya Pir, Sibel Yiğitalp, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan, Celal Doğan, Ali Atalan, Erol Dora, Gülser Yıldırım, Dengir Mir Mehmet Fırat, Burcu Özkan, Kadri Yıldırım, Aycan İrmez, Adem Geveri, Nadir Yıldırım, Saadet Becerekli listede yer almadı.
Behçet Yıldırım - 19.04.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
57. Alayı en iyi ifade eden kişinin Çanakkale'nin Komutanı Mustafa Kemal Atatürk olduğunu aktaran Gider, şunları söyledi: "Atatürk, bu olayın içerisinde yaşıyor, tespitini yapıyor ve bu milletin içinden çıkmış bir kahraman, bir liderdir. Bu durumun bir benzerini yeni yaşadık. Türkiye'de düşmanın adı değişiyor, ancak saldıran düşman tek, saldırdığı ise Türkiye'nin bayraktarlığını yaptığı İslam coğrafyasıdır. Ne yazık ki kendisine ateş eden de kendisinin büyütüp beslediği askerlerdir. Bugün gururla müşahede ediyoruz ki bu milletin önünde kendisine önderlik edebilecek bir lideri varsa, bugün bunun adı Recep Tayyip Erdoğan. Dün Atatürk'tü, ondan önce Fatih Sultan Mehmet'ti, ondan önce Alparslan'dı. Kendisine liderlik eden bir önderi varsa bu millet ölümden hiç korkmadı. 57. Alay başta olmak üzere tüm şehitlerimizi anıyorum." HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ise Adıyaman'ın sorunları hakkındaki gündem dışı konuşmasında, Adıyaman'da tütün üreticisinin kafasının karışık olduğunu, hükümetin baskıcı tutum sergilediğini öne sürdü.
Behçet Yıldırım - 17.04.2018
Cinsel İstismar Suçlarına İlişkin Tasarı
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, geç kalınmış bir çalışma olduğunu belirtti.
Behçet Yıldırım - 27.03.2018
Meclis "Down Sendromunu" Araştıracak
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım da sıradan bir insanda 46 olan kromozom sayısının down sendromlularda 47 olduğunu bildirdi.
Behçet Yıldırım - 21.03.2018
Adıyaman'da Az Katılımlı Nevruz Kutlaması
Mimar Sinan Mahallesi'ndeki boş alanda düzenlenen kutlamaya, HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ile az sayıda kişi katıldı.
Behçet Yıldırım - 21.03.2018
Güneydoğu'da Nevruz Coşkuyla Kutlandı
Adıyaman'da Türk bayrakları açıldı Adıyaman'daki Nevruz kutlamalarında binalardan açılan Türk bayrakları dikkat çekti. Mahmut Gürbüz Camii yanındaki alan bu yıl Nevruz kutlamalarında boş kaldı. Nevruz alanı yanında bulunan binalarda oturan vatandaşlar ise balkonlarından Türk bayrakları açtı. Buradaki kutlamalara HDP Milletvekili Behçet Yıldırım, HDP MYK Üyesi Bedriye Yorgun ve vatandaşlar katıldı.
Behçet Yıldırım - 21.03.2018
Dha Yurt Bülteni-12
Mimar Sinan Mahallesi'ndeki boş alanda düzenlenen kutlamaya, HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ile az sayıda kişi katıldı.
Behçet Yıldırım - 21.03.2018
Adıyaman'da Az Katılımlı Nevruz Kutlaması
Mimar Sinan Mahallesi'ndeki boş alanda düzenlenen kutlamaya, HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ile az sayıda kişi katıldı.
Behçet Yıldırım - 21.03.2018
Hdp'nin Nevruz Kutlama Alanlarında Türk Bayrakları Açıldı
Vatandaşların fazla ilgi göstermediği Nevruz kutlamalarına, HDP Milletvekili Behçet Yıldırım, HDP MYK Üyesi Bedriye Yorgun ve vatandaşlar katıldı.
Behçet Yıldırım - 14.03.2018
TBMM Genel Kurulu
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, Türk Tabipler Birliğini (TTB) "dik ve onurlu duruşlarından dolayı kutladığını" ifade etti.
Behçet Yıldırım - 31.01.2018
TBMM Genel Kurulu
Gündem dışı diğer konuşmalarda ise HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım çocuk sorunları, CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer de çevre sorunlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Behçet Yıldırım - 18.01.2018
Hdp'li Yıldırım'a 5 Yıl Hapis Cezası
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım'a, 'Terör örgütüne yardım ve örgüt propagandası yapmak' suçundan yargılandığı davada 5 yıl hapis cezası verildi.
Behçet Yıldırım - 17.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ise Sağlık Bakanlığının bütçesi üzerine yaptığı konuşmayı, tutuklu bulunan tıp doktoru olan HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken'e adadı.
Behçet Yıldırım - 21.11.2017
TBMM Genel Kurulu
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, halk sağlığı ve koruyucu hekimliğin önemine dikkati çekerek, son yıllarda sağlık alanındaki yanlış uygulamaların bu alanda çeşitli sorunlara yol açtığını söyledi.
Behçet Yıldırım - 21.11.2017
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım Adıyaman'da artan intihar vakaları, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın Bursa'da işsizlik, AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ise Mardin'in "Onur Günü" konularında gündem dışı söz aldı.
Behçet Yıldırım - 14.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım da bir hastane çalışanının İran ve Irak sınırlarında dün akşam meydana gelen depremin ardından "Bırakın gebersinler" paylaşımında bulunduğunu anımsatarak, felaketin dili, dini ve ırkı olmadığını söyledi.
Behçet Yıldırım - 11.10.2017
Meclis Çölyak Hastalığı Araştırma Komisyonu
HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım da bu kişilerin "engelli" gibi algılanmasının önüne geçilmesi gerektiğini ifade etti.
Behçet Yıldırım - 01.08.2017
Hdp Milletvekili Yıldırım Kaza Geçirdi -2
HATAY'ın Hassa İlçesi'nde HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım'ın da içinde olduğu otomobil kontrolden çıkınca refüje ve aynı yönde giden bir başka otomobile çarptı.
Behçet Yıldırım - 01.08.2017
Hdp Milletvekili Yıldırım Kaza Geçirdi
HATAY'ın Hassa İlçesi'nde HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım'ın da içinde olduğu otomobil kontrolden çıkınca refüje ve aynı yönde giden bir başka otomobile çarptı.
Behçet Yıldırım - 01.08.2017
Dha Yurt Bülteni-4
VALİLİK DOĞRULADI Lice İlçesi'nde meydana gelen patlamada 2 askerin şehit olmasıyla ilgili Diyarbakır Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Teröristle Mücadele Harekatı kapsamında Diyarbakır İli Lice İlçesi Kuzeyinde icra edilen operasyon esnasında teröristlerce döşenmiş olan mayın/el yapımı patlayıcı basılması neticesinde 2 kahraman silah arkadaşımız olay yerinde şehit olmuştur.  Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu elim olayda şehit olan kahraman silah arkadaşımıza Allah'tan rahmet, değerli ailelerine, yakınlarına, silah arkadaşları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.  GÖRÜNTÜ GEÇİLECEK  Haber-Kamera: DİYARBAKIR   =============================== HDP Milletvekili Yıldırım kaza geçirdi   HATAY'ın Hassa İlçesi'nde HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım'ın da içinde olduğu otomobil kontrolden çıkınca refüje ve aynı yönde giden bir başka otomobile çarptı.
Behçet Yıldırım - 28.07.2017
Hdp'nin Vicdan ve Adalet Nöbeti 3'ncü Gününde (2)
Saatler 21.00'i gösterdiğinde ise HDP milletvekilleri Osman Baydemir, Ahmet Yıldırım, Hüda Kaya, Garo Paylan, Behçet Yıldırım, Feleknas Uca, Müslüm Doğan, Nimetullah Erdoğmuş, Ziya Pir, Dilan Dirayet Taşdemir ve Berdan Öztürk ile partinin üst düzey yöneticileri düdük çalarak, ellerindeki çubuklarla parktaki oturma banklarına vurarak gürültü eylemi yaptı.
Behçet Yıldırım - 27.07.2017
Dha Yurt Bülteni-16
KKTC BAKANI HAVAALANINA GELDİ Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Çanakkale'de bulunan KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile birlikte havaalanına gelerek, uçağın durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı, yolculara geçmiş olsun dileklerini iletti. KKTC Bakanı Berova, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bugün bizi İstanbul'dan Çanakkale'ye burada Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı kamplarda kalan öğrencilerimizi görmek amacıyla gelmiştik. Ancak bu üzücü olayla karşılaştık. Başta Sayın Valim ve ilin tüm yetkilileri bu zara gören uçak ve yolculara yardım etmek için sefer olmuşlar. Biz de Sayın Valimle buraya gelerek uçağın halini gördük. Gerçekten yolcuların çok zor saatler atlattıkları uçaktan ve uçağın üzerindeki hasardan belli. Böyle bin afet durumunda hiçbir yolcunun burnunun kanamadan zararsız bir şekilde Çanakkale'ye inebilmeleri de ayrı bir güzellik. Yolcularımız durumu gayet iyi. Gayet sağlıklılar" dedi.  Görüntü Dökümü: --------------------------- -Uçaktan genel görüntüler -Uçaktaki hasardan görüntüler -Yolculardan görüntüler -Yolculardan Şakir Bahadır açıklama görüntüsü Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova konuşma görüntüsü   Haber: Mustafa SUİÇMEZ/ÇANAKKALE,   ============================================== HDP'nin vicdan ve adalet nöbeti 3'ncü gününde (2) HDP'LİLER DÜDÜK ÇALARAK, GÜRÜLTÜ EYLEMİ YAPTI HDP'li milletvekillerinin 25 Temmuz'da başlattığı vicdan ve adalet nöeti eylemi, merkez Kayapınar İlçesi Ceren Ekin Parkı'nda devam ediyor. Bugün akşam saatlerinde Sırrı Sürreya Önder, eylemin yapıldığı parka gelerek arkadaşlarına cümbüş çalarak moral verdi. Kısa bir süre cümbüş çalan Önder, şarkı söylemede alandan ayrıldı. Akşam saat 21.00'ı gösterdiği sırada ise HDP milletvekilleri Osman Baydemir, Ahmet Yıldırım, Hüda Kaya, Garo Paylan, Behçet Yıldırım, Feleknas Uca, Müslüm Doğan, Nimetullah Erdoğmuş, Ziya Pir, Dilan Dirayet Taşdemir ve Berdan Öztürk ile partinin üst düzey yöneticileri düdük çalarak, ellerindeki çubuklarla parktaki oturma banklarına vurarak gürültü eylemi yaptı.
Behçet Yıldırım - 20.07.2017
Hdp'li Öcalan: Suruç Saldırısı TBMM'de Araştırılsın
Patlamanın ikinci yıldönümü için bugün olayın yaşandığı Amara Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi. Etrafı barikatlarla çevrilen merkezde polisler de yoğun önlem aldı. Anma törenine HDP ve STK üyelerinin yanı sıra HDP milletvekilleri Dilek Öcalan, Feleknas Uca ve Behçet Yıldırım da katıldı.
Behçet Yıldırım - 20.07.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Patlamanın ikinci yıldönümü için bugün olayın yaşandığı Amara Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi. Etrafı barikatlarla çevrilen merkezde polisler de yoğun önlem aldı. Anma törenine HDP ve STK üyelerinin yanı sıra HDP milletvekilleri Dilek Öcalan, Feleknas Uca ve Behçet Yıldırım da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Behçet Yıldırım Haberleri | Behçet Yıldırım Kimdir - Haberler - Behçet Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Behçet Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Taziye ziyaretine giden HDP'li eski vekilin aracı kaza yaptı! 7 kişi hastaneye kal
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 05:04:38. #1.16#

title