Başkan Sesli, Pazaryerinde İncelemelerde Bulundu

Başkan Sesli, Pazaryerinde İncelemelerde Bulundu

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Murat Sesli, Pazaryerinde İncelemelerde Bulundu. Esnafları Tektek Ziyaret Eden Başkan Sesli, Vatandaşların Sorunlarını Dinledi.

Başkan Sesli, Pazaryerinde İncelemelerde Bulundu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Murat Sesli, pazaryerinde incelemelerde bulundu. Esnafları tektek ziyaret eden Başkan Sesli, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli, pazaryerinde incelemelerde bulunurken esnafı da ziyaret ederek sohbet etti. Başkan Sesli, Pazaryerinde gerek esnafın gerekse vatandaşlardın daha rahat bir ortamda alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacıyla çeşitli düzenlemeler yapıldığını belirterek, "Fırsat buldukça gerek şehir merkezindeki gerekse pazaryerindeki esnafımızı ziyaret ediyoruz onların sıkıntıların dinliyoruz. Belediye olarak 2008 yılını hizmette altın yıl ilan etmiştik. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor. 5 Mayıs'tan itibaren ise asfalt sezonuna başlayacağız. Bu seneki asfalt döneminde 100 bin ton asfalt dökeceğiz. Bu da 2-3 yıllık asfalta denk geliyor. Bunun yanısıra altyapı çalışmaları da devam ediyor" dedi.

Pazar esnafı Başkan Sesli'ye yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti.

(BA-ET-Y) 02.05.2008 17:24 TSİ