Başkan Dündar, İsmetiye Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Başkan Dündar, İsmetiye Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Başkan Dündar, İsmetiye Mahallesi Sakinleriyle Buluştu
Bültenler - Haberler | Güncel

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ile birlikte İsmetiye Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.

İlçede yürütülen hizmetleri incelemek ve sıkıntıları tespit etmek için düzenli olarak mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Mustafa Dündar'ın son durağı İsmetiye Mahallesi oldu. AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç de kendi mahallesi olan İsmetiye'de düzenlenen sohbet toplantısına ev sahipliği yaptı. Hasan Orhaneddin Ortaokulu'nun bahçesinde gerçekleştirilen buluşmada Başkan Dündar ve Gözgeç, vatandaşların taleplerini dinleyerek not aldı.

Osmangazi Belediyesi'nin İsmetiye'de önemli çalışmalar yaptığını belirten Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, "Belediyemizin burada yaptığı hizmetler var. Halen devam eden önemli çalışmalar var. Sorunlar hiçbir zaman bitmez. Dünyada hiçbir şey mükemmel değil. Eksiklikler her zaman olacaktır. Önemli olan, bu eksiklikleri gidermeye yönelik çalışan iradenin var olması. Sizlerin de desteğiyle daha iyi işler yapılacaktır. Bizlerin çalışmalarına yol gösterirseniz daha güzel adımlar atarız" dedi.

İsmetiye Mahallesi'ne bugüne kadar birçok hizmet yaptıklarını belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da, talepler doğrultusunda hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. İsmetiye'de dere ıslah çalışmalarının tamamlandığını ve İsmetiye'ye ikinci bir yolun kazandırıldığını kaydeden Dündar, "İsmetiye'de cami yeriyle ilgili bazı sıkıntılar vardı. O konuda çözüldü. Hizmetler bitmez. Merkezden en uç noktalara kadar Osmangazi'nin 136 mahallesinde hizmetlerimiz devam ediyor. İsmetiye'de de mahalle sakinlerimizin taleplerini dikkate alarak hizmetlerimize devam edeceğiz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Dündar, sıkıntıların çözümü noktasında gerekenlerin yapılacağını söyledi. İsmetiye Mahallesi Muhtarı Mesut Barbaros da yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Mustafa Dündar'a teşekkür etti.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title