13 yıl önce hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor

13 yıl önce hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Katıldığı bir müzik yarışması sayesinde tanınan Barış Akarsu, genç yaşında geçirdiği talihsiz bir trafik kazası yüzünden aramızdan ayrılmıştı. Barış Akarsu'nun 28 yıllık yaşamı, beyazperdeye uyarlanıyor.

Kısa sürede kendini Türk Haklına sevdirmeyi başaran, eşsiz sesi ile Türk Rock sevenleri etkileyen sanatçının hayatının film olacağı çok kısa bir süre önce Instagram üzerinden açıklandı. Açıklamanın hemen ardından yüzlerce beğeni alan gönderide, en çok soru alan konulardan biri de Barış Akarsu filminin başrol oyuncusu kim olacağı yönünde oldu. Konu hakkında henüz açıklama yapılmazken, filmin vizyona gireceği tarih de henüz bilinmiyor.

BARIŞ AKARSU KİMDİR?

Barış Akarsu, 29 Haziran 1979'da dünyaya geldi. Küçük yaşlarda müziğe ilgi duymaya başladı. Türk rock müziği yapan şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Temmuz 2004'te Akademi Türkiye yarışmasına katılarak büyük ün kazandı. Üç yıl içinde iki stüdyo albümü çıkardı ve aynı zamanda Star TV'de yayınlanan Yalancı Yarim dizisinde oynadı.

Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor

NEDEN ÖLDÜ?

29 Haziran 2007'de, çocuklara yönelik bir yardım konserinden dönüş yolunda bir araba kazasında ağır şekilde yaralandı. Yoğun bakım ünitesinde beş gün geçirdikten sonra 4 Temmuz 2007'de 28 yaşında kazadan kaynaklanan komplikasyonlar nedeniyle öldü.

Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor
Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor
13 yıl önce hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (25)
YARCAN: Allah rahmet eylesin ama ne büyüttünüz bee. . . nice aslanlar sessiz sedasız şehit olup gidiyor, bu arkadaş ne beste yapmış? sadece Mançonun, Karacanın şarkılarını söylemiş. . . yeter daaaa.
MİNE: İnanın isabet oldu Sevindim merakla bekliyecegiz Ayilesine büyük bir hediye olmuş olacak İnanın cooook sevindim Allahım onu erken aldı yanına Çok gençti Hayatının baharındaydı .
SVS: Allah rahmet eylesin öldüğünde çok üzülmüştüm mekanın cennet olsun Barış abi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title