Bakan Başesgioğlu, 600 Başarılı Öğrenciye Bisiklet Dağıttı

Bakan Başesgioğlu, 600 Başarılı Öğrenciye Bisiklet Dağıttı

Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Memleketi Kastamonu'da 600 Başarılı Öğrenciye Karne Hediyesi Olarak Bisiklet Dağıttı.

Bakan Başesgioğlu, 600 Başarılı Öğrenciye Bisiklet Dağıttı

Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, memleketi Kastamonu'da 600 başarılı öğrenciye karne hediyesi olarak bisiklet dağıttı.

Bakan Başesgioğlu'nun desteğiyle Kastamonu Valiliği, Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü, Kastamonu Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Bisiklet Federasyonu ve Salcano Bisiklet Firması'nın organizasyonuyla Kastamonu'daki ilköğretim okullarında eğitim gören başarılı 600 öğrenciye karne hediyesi olarak törenle bisiklet dağıtıldı. Bisiklet dağıtım törenine Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Türksat Genel Müdürü Özkan Dalbay, Kastamonu Valisi Nurullah Çakır ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende Kastamonu Sepetçioğlu Grubu gösteri sunarken, yöresel türküler eşliğinde oyunlar oynandı. Törende yapılan tek kişilik gösteriler ise vatandaşlardan alkış topladı. Gösterilerin ardından başarılı 600 öğrenciye verilen bisikletler Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu tarafından dağıtıldı. Başesgioğlu, öğrencilerden başarılarının devamını diledi.

(SÖ-BÖ-NÇ-Y)