Bahar Candan'dan canlı yayında ağızları açık bırakan sözler: Ben 7. boyuttayım, stüdyoda uzaylı var - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Bahar Candan'dan canlı yayında ağızları açık bırakan sözler: Ben 7. boyuttayım, stüdyoda uzaylı var

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

2. Sayfa programına konuk olan Bahar Candan, insanların 3. boyutta olduğunu ancak kendisinin 7. boyutta olduğunu belirterek sunucuya "Arkanda uzaylı var" dedi. Candan'ın sözleri karşısında şoke olan sunucu Gülşen Yüksel Salt arkasına dönüp bakarken konuk Yeliz Yeşilmen gülme krizine girdi.

TV8 ekranında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının bugünkü konukları moda yarışmacılarıyla tanınan Bahar Candan ve Yeliz Yeşilmen oldu. Candan'ın canlı yayında anlattıkları sunucular şaşkına uğratırken Yeşilmen'i de kahkahaya boğdu.

Canlı yayında Dilan Çıtak Deniz'in gündem olan İngilizce videosu hakkında konuşan Candan, bir anda sunucuya dönerek "Arkanda uzaylı var" dedi. Candan'ın söylediği karşısına şaşkına dönen sunucu Gülşen Yüksel Salt ise bir anda arkasına dönerek rejiden kamera kayıtlarını kontrol etmesini söyledi.

Bahar Candan'dan canlı yayında ağızları açık bırakan sözler: Ben 7. boyuttayım, stüdyoda uzaylı var

Sözlerine devam eden Bahar Candan, "Arkanda uzaylı var gerçekten. Şimdi şu tarafa geçti. Şuan da onun kendini ifade etmesi için bir dili yok. 7. boyuttaki sinyaller bunlar.

Bahar Candan'dan canlı yayında ağızları açık bırakan sözler: Ben 7. boyuttayım, stüdyoda uzaylı var

Bahar Candan'ın sözleri karşısına kendisine hakim olmayan Yeliz Yeşilmen ise kahkahaya boğuldu. Yeşilmen'in tepkisine sessiz kalamayan Candan, "Siz 3. boyutta olduğunuz için kahkaha atmanız çok normal" diyerek gönderme yaptı.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
Taner Yasar:Bizler gülüp geçiyoruz fakat Yoga yaparak erdiğini iddia eden ve buna inandırılan çok sayıda kişi var.Üstelik bunlar şifa dağıttıklarını iddia ediyorlar.Aman bu tiplere dikkat edelim... Cevap Yaz 1 16 Yayından Kaldır
Ahmet Yılmaz :Ne içiyor lan bunlar ben de istiyorum :) Cevap Yaz 6 36 Yayından Kaldır
ihsanhan:şizofren tedavi şart.. neymiş uzaylı muzaylı doğru hastaneye.. Cevap Yaz 6 65 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title