Bafra Yabancılar Pazarı'nın Taşınmasında Uzlaşma

Bafra Yabancılar Pazarı'nın Taşınmasında Uzlaşma

Samsun'un Bafra İlçe Belediye Başkanı Şükrü Neiş, Emirefendi Mahallesi'nde Yapılacak Yeni Meydan İçin Taşınması Gündeme Gelen Yabancılar Pazarı Esnafıyla Uzlaşma Sağladı.

Bafra Yabancılar Pazarı'nın Taşınmasında Uzlaşma

Samsun'un Bafra İlçe Belediye Başkanı Şükrü Neiş, Emirefendi Mahallesi'nde yapılacak yeni meydan için taşınması gündeme gelen Yabancılar Pazarı esnafıyla uzlaşma sağladı.

Başkan Şükrü Neiş, Yabancılar Pazarı Dernek Başkanı Dursun Güneysu, yönetim kurulu üyeleri ve pazar esnafıyla bir araya gelerek pazarın taşınması konusunu görüştü. Esnaf ile yaptığı görüşmeyi değerlendiren Başkan Neiş, yapılan tüm çalışmaların Bafra'nın geleceği için olduğunun altını çizerek, "Baframıza yakışır yeni bir meydan yapabilmek hepimizin hayali. Bunu gerçekleştirebilmek için Yabancılar Pazarı esnaflarımızın da onayını almak zorundayız. Onların en ufak kırgınlıklarının üzerine hiçbir şey inşa edilemez. Önemli olan halkımızın mutluluğu. Bizler bu düşüncelerle bir araya geldiğimiz Yabancılar Pazarı esnafımızdan da oldukça sıcak bir yaklaşım gördük. Karşılıklı anlayışla Baframızın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Yeni Yabancılar Pazarı şu an ki halinden çok farklı ve esnaflarımıza layık olacak" diye konuştu.

Bafra Belediye Başkanı Şükrü Neiş ayrıca, yine aynı noktada bulunan 3 Nolu Dolmuş Hattı çalışanları ile de aynı konuda fikir alışverişinde bulundu.

(NA-SA) 14.05.2008 20:50 TSİ

Kaynak: İHA