Azize bu akşam başlıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Azize bu akşam başlıyor

  Hürriyet - Haberler | Magazin
  Azize bu akşam başlıyor

  AŞK VE İNTİKAMYapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu "Azize", intikam almak için babasını öldüren mafya ailesi Alpanlar'ın içine sızan, ancak Kartal Alpan'a aşık olunca duygularıyla mücadele etmeye başlayan Azize'nin hikayesini konu alıyor.

  AŞK VE İNTİKAM

  Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu "Azize", intikam almak için babasını öldüren mafya ailesi Alpanlar'ın içine sızan, ancak Kartal Alpan'a aşık olunca duygularıyla mücadele etmeye başlayan Azize'nin hikayesini konu alıyor.

  GÜÇLÜ KADRO

  Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak'ın yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda Duygu Sarışın, Mustafa Yıldıran, Çetin Sarıkartal, Selen Öztürk, Başak Daşman, Tugay Mercan, Mustafa Avkıran, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ceylan Batı, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Taha Baran Özbek, Ufuk Şen ve Galip Erdal da yer alıyor.

  Hürriyet - Magazin Haberleri

  Haberi Kaydet
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title