Ayşe Arman ile Çağatay Ulusoy, Samimi Pozuyla Instagram'ı Salladı!

Ayşe Arman ile Çağatay Ulusoy, Samimi Pozuyla Instagram'ı Salladı!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü gazeteci Ayşe Arman, sosyal medya hesabından paylaştığı Çağatay Ulusoy fotoğrafıyla Instagram'ı salladı.

Ünlü köşe yazarı Ayşe Arman, röportajı öncesi oyuncu Çağatay Ulusoy ile fotoğraf çektirdi. Arman o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

"ÇAĞATAY YAKIŞIKLI VE TATLI"

Instagram hesabından Çağatay Ulusoy ile fotoğrafını paylaşan Ayşe Arman, paylaşıma "Çağatay Ulusoy hayranlarından peşinen özür dilirim. 8-10 tane böyle bomba fotoğrafım var. Kızmayın, sarıldım filanda. Çağatay gerçekte yakışıklık ve tatlı." yorumunu yaptı. Arman'ın paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Arman'ın bir takipçisi paylaşıma, "Vay ve şuan sizi çok kıskandım." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Röportajınızı nasıl okutacağınızı çok iyi biliyorsunuz." yorumunu yaptı.

Ayşe Arman ile Çağatay Ulusoy, Samimi Pozuyla Instagram'ı Salladı!
Haber Yorumları (18)
YÜKYEMİN: GEÇEN GÜNKÜ DEPREMİN SEBEBİ ANLAŞILDI
VAH VAH: GÜNDEMDEN DÜŞTÜKÇE SOYUNUYORLAR
TİTANİC: çağatay kesinlikle affetmez kesin tıkılamıştır buda ayşenin canına minnet kocasımı ooo o senderece laik ve sosyal vız gelir tırıs gider muhabbetini yapmışlardır nasıldı hayatım mutlu oldunmu diye
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title