Ayhan Zeytinoğlu Haberleri

Ayhan Zeytinoğlu haber, Ayhan Zeytinoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayhan Zeytinoğlu - 07.09.2021
Standardizasyonun önemi Kocaeli'de düzenlenen seminerde ele alındı
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ise standardizasyon çalışmalarıyla üreticilere ürünlerinin ulusal ve uluslararası standartlara uyumu için rehberlik eden TSE ile iş birliği halinde olmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti.
Ayhan Zeytinoğlu - 02.09.2021
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, ağustos ayı dış ticaret rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Avrupa'ya çalışan firmaların planlı duruşları ve çip sorunu nedeniyle yaşanan olumsuzluklara rağmen gerçekleşen ihracat seviyesini çok olumlu değerlendirdiklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 25.08.2021
Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu kapasite kullanım oranlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ağustos ayı kapasite kullanım oranındaki artışın, üretim ve ihracata da yansımasını beklediklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 16.08.2021
Kocaeli'deki sanayi kuruluşları depreme karşı tedbirli
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, yaptıkları deprem eğilim anketine göre, kentteki firmaların yüzde 94'ünün olası depreme karşı Acil Durum Eylem Planı'nın bulunduğunu bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 12.08.2021
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, sanayi üretim endeksini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan haziran ayı sanayi üretim endeksi sonuçlarına ilişkin, "Üretim artışlarında güçlü ihracat performansımızın yansımalarının görüldüğünü düşünüyoruz.
Ayhan Zeytinoğlu - 10.08.2021
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, işsizlik rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, istihdam sayısında yaşanan toparlanmayı olumlu karşıladıklarını ancak bunun nüfusa oranla olması gereken seviyenin altında bulunduğunu gördüklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 09.08.2021
İKV Başkanı Zeytinoğlu: "Doğal afetlere karşı Akdeniz görev gücü kurulmalı"
İktisadi Kalkınma Vakfı( İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, iklim değişikliğinin Akdeniz Bölgesi'nde aşırı sıcaklık, kuraklık ve yağışlarda azalma şeklinde kendisini gösterdiğini belirterek, "Ortak kaderi paylaşan bu bölgenin ülkeleri afet durumunda kullanmak için acil bir görev gücü oluşturmak...
Ayhan Zeytinoğlu - 04.08.2021
İKV ile TÜRKONFED'den "Avrupa Yeşil Mutabakatı Finansman Destekleri" webinarı
TÜRKONFED'den yapılan açıklamaya göre, Konrad Adenauer Stiftung ve Dünya Gazetesi iş birliğiyle gerçekleştirilen "Avrupa Yeşil Mutabakatı Finansman Destekleri" temalı etkinlikte yeşil dönüşümün bir parçası olmayı hedefleyen şirketler için öngörülen finansman destekleri ve teşvikler konusunda bilgi paylaşımı yapılırken, Avrupa Yeşil Mutabakatı'nın (AYM) rekabetçiliğe etkileri de tüm yönleriyle ele alındı. Açılış konuşmalarını Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ve İKV Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu'nun yaptığı etkinlikte, finansman desteklerine yönelik bir panel de gerçekleştirildi.
Ayhan Zeytinoğlu - 03.08.2021
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, temmuz ayı enflasyon oranlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, enflasyon rakamlarına ilişkin, "ÜFE tarafında aylık artışın hız kestiğini görüyoruz.
Ayhan Zeytinoğlu - 02.08.2021
İKV Başkanı Zeytinoğlu: "Türkiye için AB'nin önemi devam ediyor"
İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, "Türkiye'nin uluslararası konumu açısından en önemli kazanımlarından olan AB adaylığını rafa kaldırıp sonu belirsiz bir yola çıkmak Türkiye'nin yararına olmayacaktır.
Ayhan Zeytinoğlu - 28.07.2021
İKV Başkanı Zeytinoğlu: KKTC'nin varlığını tanımayan çözümlerin başarısı şansı kalmadı
İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KKTC'nin varlığını tanımayan çözümlerin başarısı şansı kalmadığını belirterek, AB'nin statükonun değişmesine karşı çıktığını ama yapıcı bir öneride de bulunamadığını kaydetti.
Ayhan Zeytinoğlu - 21.07.2021
GÜNDEM / 21 Temmuz 2021
ÖZEL HABER 1- Demir yolu ağı, küresel tedarik zincirinde Türkiye'nin pozisyonunu güçlendiriyor İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı Ayhan Zeytinoğlu: "Önümüzdeki süreçte Türkiye'nin hedefi, AB aday ülke sıfatını da kullanarak ve AB'nin fonlarından da faydalanarak AB'ye olan demir yolu hatlarının modernizasyonu, hızlandırılması ve daha verimli hale getirilmesi olmalıdır.
Ayhan Zeytinoğlu - 13.07.2021
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, mayıs ayı sanayi üretim endeksi verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, haziranda da sanayi üretimindeki artışın devam etmesini beklediklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 02.07.2021
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu dış ticaret rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, haziran ayı geçici dış ticaret verilerine ilişkin, ihracatta hem en yüksek haziran ayı seviyesine hem de tarihin en yüksek ihracat rakamına ulaşıldığını bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 28.06.2021
Avrupa'nın Geleceği ve Türkiye Webinar Dizisi "Avrupa Kimliği ve Avrupa'nın Geleceği"
10. 00 - 12. 00 10. 00 Açılış Konuşması: Faruk Kaymakcı, Büyükelçi, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Doç. Dr. Özgün Erler Bayır, FUTUREU Jean Monnet Module Ayhan Zeytinoğlu, IKV Başkanı 10.
Ayhan Zeytinoğlu - 24.06.2021
"Avrupa Kimliği ve Avrupa'nın Geleceği" panelinde Türkiye'nin yeri ve üyeliği tartışıldı
Panele, AB ile İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi Başak Türkoğlu, İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı TOBB Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Ayhan Zeytinoğlu - 23.06.2021
İKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu'ndan AB Liderler Zirvesi öncesi değerlendirme Açıklaması
İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, pozitif gündemin, Türkiye-AB ilişkilerinde bir canlanma umudu yarattığını belirterek, "Esas hedefimiz, tam üyelik olmaya devam ediyor.
Ayhan Zeytinoğlu - 15.06.2021
Marmara Denizi Eylem Planı Kocaeli Koordinasyon Merkezi Toplantısı yapıldı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, müsilajın giderilmesine yönelik hazırlanan toplantıya Vali Yavuz, Vali Yardımcısı Dursun Balaban, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Ümit İlbayı, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Liman Başkanı Murat Akpınar, kurum il müdürleri, oda başkanları ve ilgili kurum temsilcileri katıldı.
Ayhan Zeytinoğlu - 11.06.2021
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, sanayi üretim endeksi sonuçlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, sanayi üretiminin, salgın öncesi dönemin üzerinde olduğunu belirterek, bu artışı değerli bulduklarını bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 03.06.2021
KSO Başkanı Zeytinoğlu, maliyet artışına dikkat çekti
KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, mayıs ayı enflasyon oranlarını değerlendirdi, "Sanayi sektöründeki artışlar maliyet baskısına neden oluyor" dedi
Ayhan Zeytinoğlu - 31.05.2021
KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu büyüme verileri değerlendirmesi
KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, büyüme oranını değerlendirdi, "Pandemiye rağmen ekonomideki büyümeyle 2021'e güçlü bir başlangıç yaptık" dedi
Ayhan Zeytinoğlu - 11.05.2021
Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, sanayi üretim endeksi verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, sanayi üretim endeksi mart verilerindeki artışın, ilk çeyrek büyümesine sanayiden önemli katkı geleceğinin işareti olduğunu bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 03.05.2021
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, nisan ayı dış ticaret verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, salgın koşullarında gemi hat kısıtlamaları ve konteyner bulmakta yaşanan ciddi sıkıntılara rağmen nisan ayında gerçekleşen ihracat seviyesini çok olumlu değerlendirdiklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 26.04.2021
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, kapasite kullanım oranını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, aylık bazda hem Kocaeli hem Türkiye geneli kapasite kullanım oranlarının yükselişte olduğunu memnuniyetle gördüklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 13.04.2021
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, sanayi üretim endeksini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, sanayi üretim endeksi şubat verilerini memnuniyet verici bulduklarını, martta da bu artışın devam etmesini beklediklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 07.04.2021
İKV Başkanı Zeytinoğlu: "AB liderlerinin ziyareti, ilişkilerin geleceği açısından ümit verici"
Uzun bir süredir AB ile ilişkilerin donma noktasında olduğunu belirten İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, "İlişkiler bir süredir derin dondurucudaydı ve özellikle Doğu Akdeniz ve dış politika gündeminde gerilim hakimdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 05.04.2021
Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, mart ayı enflasyon oranlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, mayıstan itibaren enflasyonun düşüşe geçeceğini beklediklerini ancak kurdaki hareketliliğin maliyetleri artırmasının etkisiyle ÜFE'de gerçekleşen hızlı artışların tüketici fiyatlarına yansımasının görülebileceğini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 01.04.2021
Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, ihracat rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, mart ayında tüm zamanların en yüksek ihracat değerine ulaşıldığını ve gelecek aylarda da ihracattaki bu yüksek seviyelerin devam etmesini temenni ettiklerini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 30.03.2021
Sanayi kenti Kocaeli'de "USTAM" projesi ile istihdam seferberliği
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ara eleman konusunda sanayinin sıkıntı içinde olduğunu, çalışmanın son derece önem arz ettiğini bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 26.03.2021
KSO Başkanı Zeytinoğlu, kapasite kullanım oranını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, mart ayı imalat sanayisi kapasite kullanım oranı seviyesini olumlu bulduklarını bildirdi.
Ayhan Zeytinoğlu - 26.03.2021
İKV'den AB Zirvesi sonuçlarına ilişkin "temkinli iyimserlik" vurgusu
İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, AB'nin Türkiye ile ilişkileri canlandırmaya yönelik bir irade sergilemesinin olumlu olduğunu belirterek, "AB Zirvesi sonuçlarını temkinli bir iyimserlikle karşılıyoruz.
Ayhan Zeytinoğlu - 24.03.2021
Son Dakika | Kocaeli'deki sanayiciler Ford Otosan'ın yeni yatırımını sevinçle karşıladı
AA muhabirine değerlendirmelerde bulunan Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Ford'un yatırımının 1,4 milyar avroluk kısmının yeni nesil Transit Custom ailesi ve yeni nesil Volkswagen 1 tonluk ticari aracının üretimi için kullanılacağını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ayhan Zeytinoğlu Haberleri | Ayhan Zeytinoğlu Kimdir - Haberler - Ayhan Zeytinoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayhan Zeytinoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Kahvesi'nin önünü açtık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 08:26:31. #1.14#

title