Asla Vazgeçmem 45. Bölüm Fragmanında İclal ve Nur Kaçırılıyor - İzle - Haberler
Haberi Paylaş

  Asla Vazgeçmem 45. Bölüm Fragmanında İclal ve Nur Kaçırılıyor - İzle

  Asla Vazgeçmem 45. Bölüm Fragmanında İclal ve Nur Kaçırılıyor - İzle
  Hürriyet - Haberler | Güncel

  Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Aysun Akyüz üstleniyor.

  Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Aysun Akyüz üstleniyor.

  Asla Vazgeçmem'de başrolleri, Tolgahan Sayışman (Yiğit) ve Amine Gülşe (Nur) paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Şafak Pekdemir (İclal), Ayşegül Günay (Aytül), Tugay Mercan (Cahit), Yonca Cevher (Nazan), Ümit Yesin (Tayyar), Hülya Gülşen Irmak (Hafize), Tuğçe Kumral (Elmas), Yağızkan Dikmen (Emin), Poyraz Bayramoğlu (Mert) ve Hakan Dinçkol (Fırat) rol alıyor.

  ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  İclal için Nur'u öldürmeyi göze alan Fırat'ın planını Fatih bozar. Fatih olayı çözerek soluğu İclal'in yanında alır. İclal hiç beklemediği yerden aldığı bu darbe ile şaşkına dönmüştür. Zaten atölye açılışına Nur'un gelişi de onun için büyük bir sürprizdir.

  Aşklarını gizli yaşamaya çalışan Nur ve Yiğit, ilk olarak Emin'e yakalanırlar. Ancak Emin'i asıl çıldırtan Elmas'ın tekrar Cahit'in yanına dönmüş olduğunu öğrenmesi olacaktır. Aytül, Yağmur'un hırsızlıklarını yakalayacak ancak Yiğit "kardeşimdir" diyerek Yağmur'un arkasında duracaktır. Aytül, Yağmur'u evden gönderemese de ona hayatı dar etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacaktır. Cahit, Elmas'ın eve dönmesiyle rahatlamıştır.

  Ancak Nazan'ın boş durmaya niyeti yoktur, Cahit'e büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Kozan Şirketi'nde bulunan bir dinleme cihazı büyük olayların yaşanacağının haber cisi gibidir.

  "Asla Vazgeçmem", her Perşembe 20.00'de yeni bölümü ile Show TV'de!

  ASLA VAZGEÇMEM 45. BÖLÜM FRAGMANI

  ASLA VAZGEÇMEM 43. BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Yiğit ve Nur'un barışma anlarına tanık olan Aytül, İclal'in bunu öğrenirse bir delilik yapacağını düşünür ve gördüklerini İclal ile paylaşmaz. Zaten Yiğit ve Nur da Mert'i düşünerek birleşmelerini bir süre gizli tutmaya karar vermiştir. Dönüşlerinde Aytül'ün tek hedefi Yağmur'u evden göndermektir. Bu arada erkek arkadaşının ısrarlarına dayanamayan Yağmur, evden ufak ufak parçalar çalmaya başlar. Yiğit'in evinden gönderilen Nazan'ı Cahit bir daireye yerleştirmiştir.

  Ancan Nazan'ın pes etmeye niyeti yoktur, Aytül ile birlikte büyük bir olaya imza atmak üzeredir. Cahit, Elmas'ı eve geri döndürmek için tüm gücüyle çabalamaktadır. Ancak Elmas'ın bu seferki kırgınlığı gerçekten büyüktür. Aşklarını gizli gizli de olsa yaşayan Yiğit ve Nur çok mutludur. Birleştiklerini bilmese de hisseden İclal boş durmaz ve onları ayırmak için Fırat'ı bir kez daha maşa olarak kullanır.

  Asla Vazgeçmem 45. Bölüm Fragmanında İclal ve Nur Kaçırılıyor - İzle

  Hürriyet - Son Dakika Haberleri

  Haberi Kaydet
  title