Söylemezsem Olmaz'da gergin anlar! Arto'nun sözleri Nihal Candan'ı çıldırttı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Söylemezsem Olmaz'da gergin anlar! Arto'nun sözleri Nihal Candan'ı çıldırttı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Söylemezsem Olmaz'ın sivri dilli yorumcusu Arto ile programa konuk olan Nihal Candan arasında gerginlik yaşandı. "Mesela ben anneannemi görmüyorum" diyen Candan'a inanmadığını söyleyen Arto, "Bence anneannesi onları görmek istemiyor" dedi. Nihal Candan ise Arto'nun sözlerine sinirlenerek ses tonunu yükseltti.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programının bugünkü bölümüne Arto ile Nihal Candan arasındaki tartışma damga vurdu.

Arto ve Nihal Candan'ın sık sık ters düşmesi sonrası Bircan Bali ve Seren Serengil ne diyeceğini bilemedi. Arto bir dönem yarışmalarla ünlenen Candan'ı sık sık eleştirdi. Arto "Mesela ben anneannemi görmüyorum" diyen Candan'a inanmadı ve "Bence anneannesi onları görmek istemiyor" dedi.

Nihal Candan ise bu yoruma kızdı. Nihal Candan "Anneannem çocuk gelişimcidir" deyince Arto "Sizi geliştirememiş" yanıtıyla şoke etti. Candan Arto'ya "Geliştirememiş derken benimle kaç kere kahve içtin" dedi.

Arto'nun yanıtı ise herkesi şoke etti. Arto Nihal Candan'a "Senle kahve içmek için zengin olmak lazım" dedi. Arto ve Nihal Candan'ın yarışma boyunca gerilimli hallerini Bircan Bali ve Seren Serengil ise hiçbir tepki göstermedi.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (20)
Gl:Artonunda bu gerekli gereksiz insanları köşeye sıkıştırma çabaları olmasa kim tv ye çıkarır acaba. Sonuçta kendisi de bu üslubuyla prim kasıp iş yapabiliyor. . Bu yaptığı da dobralık değil tamamen saygısızlık. Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
Elif:Arto Allahına kurban. İşte seni bundan dolayı seviyoruz. Mesele dürüstlükse eğer hiç çekinmeden ağzının payını verip had bildiriyorsun. Cevap Yaz 3 10 Yayından Kaldır
bkt:artoyu cok sveerim ama olmamıs ona ne bır ınsanı yargılamak hos degıl hele tv de Cevap Yaz 3 5 Yayından Kaldır
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title