Ankara Saldırısının 22 Gün Önceden Bilindiği Ortaya Çıktı

Ankara Saldırısının 22 Gün Önceden Bilindiği Ortaya Çıktı

Haberler.com - Haberler | Güncel

Ankara katliamıyla ilgili ortaya çıkan yeni belgede, saldırıdan 22 gün önce emniyet birimlerinin IŞİD'in büyük bir eylem yapacağı bilgisine sahip olduğu görülüyor.

Ankara'da 102 kişinin ölümüyle sonuçlanan bombalı saldırıyla ilgili ihmal tartışmaları oprtya çıkan yeni belgeyle alevlendi.

22 GÜN ÖNCE BİLGİ GELDİ

Ortaya çıkan yeni belgede, saldırıdan 22 gün önce istihbarat teşkilatı ve emniyet birimlerinin IŞİD'in büyük bir eylem yapacağı bilgisine sahip olduğu görülüyor.

SURİYE'DEKİ KAMPTA ÖZEL BİR GRUP HAZIRLANDI

Fatih Portakal'ın sunduğu FOX Ana Haber'de, FOX TV Haber Müdürü Ercan Gün'ün yayınladığı belgede, IŞİD'in Suriye'deki eğitim kampında özel bir grup hazırladığı, tüm istihbarat ve Emniyet müdürlüklerinin bu büyük eyleme karşı harekete geçmesinin istendiği görülüyor.

"CANLI BOMBA MİTİNGDE PATLATILACAK"

Birden fazla canlı bombanın büyük bir mitingde veya kalabalık bir ortamda patlatılacağı bilgisinin yer aldığı uyarı yazısından 22 gün sonra Ankara'daki saldırı gerçekleşti.

Söz konusu belge, patlama ile ilgili ihmal tartışmalarını yeniden alevlendirdi.

Haber Yorumları (150)
ÇAKMA: Yazıyı bile okumadan yorum yapıyorsunuz.
ÇAKMA: Yapacak nerde? ne zaman? Bende söyleyeyim PKK askere saldıracak nerde ne zaman? bu kadar salakça aptalça bir adda ve haber zihniyeti olamaz. Böyle insanlar oldukça bu ilkle bir adım daha ilerleyecmez. Demokrasiyi kaldırıp bu isnanalrı asacan ondan sonra ileriye gidecek başka çaresi yok.
BİRDİSSST: akp isit aynı biri planlamış biri göz yummuş akp giden her isi de gidiyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title