Almeda Abazi, Sayışman Ailesine Girdi

Almeda Abazi, Sayışman Ailesine Girdi
Haberler.Com - Haberler | Magazin

Tolga Sayışman ile sürpriz bir aşka yelken açan Almeda Abazi, Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen partiye sevgilisi ve Sayışman'ın kız kardeşiyle katıldı.

Ünlü model, lansmana sevgilisi ve Sayışman'ın kız kardeşi Nil Sayışman ile katıldı.

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM ORADAYDI

Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen partiye katılanlar arasında Ayşe Hatun Önal, Deniz Berdan, Ayşe Kucuroğlu, Derya Şensoy, Ferhan Şensoy, Büşra Pekin, Öykü Serter, Merve Sevi, Saba Tümer, Vatan-Yasemin Şaşmaz, Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi, Tuğba Özerk, Umut Eker, Selin Türkmen gibi sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim yer aldı.

AİLEYE GİRDİ

Tolgahan Sayışman'la evleneceği konuşulan Almeda Abazi, aileye girdi. Ünlü model, lansmana sevgilisi ve Sayışman'ın kız kardeşi Nil Sayışman ile katıldı.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (1)
İRFAN: Tanıtım kelimesi Türkçe''den çıkarıldı mı yoksa? o lasman yazan ellerinizi ve dillerinizi eşek arıları sokar İnşallah. Bunu yazanlar, söyleyenler aydın geçinir birde. Sen önce kendi benliğine ve kelimelerine sahip çık.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title