Ali Talip Özdemir Haberleri

Ali Talip Özdemir haber, Ali Talip Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Talip Özdemir - 28.11.2017
Beylikdüzü'ne Yeni Çok Amaçlı Spor Sahaları
Park ve Bahçeler Müdürlüğü, sahaların kullanım sıklığının düştüğü kış aylarında bakım ve onarım çalışmalarını arttırarak, vatandaşlara modern ve tertemiz spor sahalarında spor yapma olanağı tanıyor. Son olarak Cumhuriyet Mahallesi Ali Talip Özdemir Caddesi ile Söğüt Sokak kesişimine 4 bin 500 m² 'lik çok amaçlı spor sahası yapan Müdürlük, 7'den 70'e herkesin faydalanabileceği bu alanlar ile daha sağlıklı bir ilçe hedefleniyor.
Ali Talip Özdemir - 23.01.2017
Eski Dışişleri Bakanı Halefoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamza Çebi, Eski CHP Ankara Milletvekili Onur Öymen, Eski CHP Milletvekili Hurşit Güneş, Emekli Büyükelçi Özden Sanberk, Eski Özelleştirme İdaresi Başkanı Uğur Bayar, Eski Demokrat Türkiye Partisi (DTP) Genel Başkanı Mehmet Ali Bayar, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Eski İstanbul Sanayi Odası Başkanı Hüsamettin Kavi, Eski Bakırköy Belediye Başkanı Ali Talip Özdemir, Emekli Büyükelçi Volkan Vural, işadamı Mehmet Nezih Erdem ve çok sayıda diplomat katıldı.
Ali Talip Özdemir - 22.10.2015
6. Helal Ürün Fuarı İstanbul'da Başladı
GİMDES Başkanı Hüseyin Kani Büyüközer'in evsahipliğinde düzenlenen fuarın açılış törenine eski bakanlardan Ali Talip Özdemir yerli ve yabancı çok sayıda helal sertifikalı firmanın temsilcisi katıldı.
Ali Talip Özdemir - 07.07.2015
Neü Ereğli'de Adalet Meslek Yüksekokulu Açacak
Eski bakanlardan Ali Talip Özdemir tarafından yaptırılacak Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Ereğli Adalet Meslek Yüksekokulu inşaatının protokolü imzalandı.
Ali Talip Özdemir - 30.06.2015
Erdoğan: Azınlık Hükümetinin Türkiye'nin Sıkıntılarına Çare Olamayacağı Kanaatindeyim
"ESKİ MİLLETVEKİLLERİMİZ İLE CUMHURBAŞKANLIĞINDA MESAİ YAPIYORUZ" Erdoğan, "Kapımıza dayanan sıkıntıların aşılmasında herkese, hepimize düşen görevler var. Eski milletvekillerimizin tecrübesini çok iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Bunun için bazı arkadaşlarımız ile doğrudan burada cumhurbaşkanlığında mesai yapıyor, yapıyoruz" diye konuştu.  ESKİ BAŞBAKANLARINDA DA BULUNDUĞU 527 DAVETLİ KATILDI İftar programına, aralarında eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut, Mesut Yılmaz, Meclis eski başkanı Cemil Çiçek, adı yolsuzluk iddiaları ile gündeme gelen dört eski bakan Muammer Güler, Egemen Bağış, Erdoğan Bayraktar, Mehmet Zafer Çağlayan ve milletvekillerinin de olduğu 527 davetlinin katıldığı öğrenildi. İftara katılan vekillerden bazıları şunları: "Hakan Tartan, Oltan Sungurlu, Ekrem Pakdemirli, Ali Talip Özdemir, Recai Kutan, Mehmet Keçeciler, Hasan Celal Güzel, Vehbi Dinçerler, Işın Çelebi, Cavit Çağlar, Eyüp Aşık, Cengiz Altınkaya, Bülent Akarcalı, Cemil Çiçek, Burhan Kuzu, Hamza Yerlikaya, Ali Babacan, Nimet Çubukçu, Zülfükar İzol, Beşir Atalay, Ali Babacan, Binali Yıldırım, Hayati Yazıcı, Sadık Yakut, İdris Şahin, Mehmet Ali Şahin, Mustafa Elitaş, Mevlüt Çavuşoğlu, Nurettin Canikli, Bekir Bozdağ, Güldal Akşit, Abdulkadir Aksu, Yıldırım Akbulut, Nurettin Canikli, Hüseyin Çelik, Taner Yıldız, Ömer Çelik.
Ali Talip Özdemir - 13.03.2014
Bülent Eczacıbaşı : Berkin'i Kaybetmekten Derin Bir Üzüntü Duyuyoruz
Açılışa ayrıca,  Eski Çevre Bakanı Ali Talip Özdemir, MÜSİAD Onursal Başkanı ve AK Parti MKYK üyesi Ömer Bolat da katıldı.
Ali Talip Özdemir - 25.02.2014
İstanbul'da Konya ve Kop Bölgesi Anlatıldı
Konya ve KOP bölgesi için yeni şeyler söylemek gerektiğini vurgulayan Babaoğlu, şunları kaydetti: "KOP bölgesi, stratejik konumuyla tarımın yanında, enerji, ulaştırma, lojistik ve veri merkezi yatırımlarıyla Türkiye'nin cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Denizlere ve kıtalara hızlı ve ucuz ulaşan, enerji üretim güvenliği olan stratejik bir bölge doğuyor. Bunu son yıllarda bölgeye gelen dünya ve Türkiye devlerinin ayak izlerinde görebiliyoruz. Başta KOP bölgesinden iş adamlarımız olmak üzere, bütün yatırımcıları bölgemize davet ediyorum." Toplantıya, eski bakanlardan Ali Talip Özdemir, İstanbul eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Konyalı mülki idare amirleri, KONSİAD Başkanı Abdullah Başçı, çok sayıda dernek temsilcisi ve iş adamları katıldı.
Ali Talip Özdemir - 13.09.2013
Selçuk Üniversitesi, Konexpo'da
Etkinliğe katılarak standları tek tek inceleyen Çevre Eski Bakanı Ali Talip Özdemir, Karaman Valisi Murat Koca, Edirne Vali Yardımcısı Dr.
Ali Talip Özdemir - 17.04.2013
Turgut Özal Ölümünün 20'nci Yılında Anıldı
Topkapı'daki Anıtmezar'da düzenlenen törene Semra Özal, Efe Özal, Efe Özal'ın eşi Sinem Özal, kızları Naz ve Serra Özal, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Genelkurmay Başkanlığı adına Harp Akademileri Kurmay Başkanı Tümgeneral Metin Salt, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Zeynel Abidin Erdem, Ali Talip Özdemir ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Talip Özdemir - 17.04.2013
8. Cumhurbaşkanı Özal'ın Ölümünün 20. Yılı
Anma törenine, Turgut Özal'ın eşi Semra Özal, çocukları Efe, gelini Sinem, torunları Naz ve Serra Özal, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Harp Akademileri Kurmay Başkanı Tümgeneral Metin Salt, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski bakanlardan Ekrem Pakdemirli, eski Anavatan Partisi genel başkanlarından Ali Talip Özdemir ile vatandaşlar katıldı.
Ali Talip Özdemir - 25.03.2013
Bakanların Memleket Hasreti
KONSİAD, Küçükçekmece Nikah ve Kongre Sarayı'nda yapılan 3. Olağan Genel Kurulu'nda devletin üst düzeyindeki bakanların renkli görüntüleri dikkat çekti.
Ali Talip Özdemir - 05.03.2013
Arınç: Bazı Hatalar Nedeniyle Türkiye'yi Terk Edenleri Ülkelerine Davet Ediyorum
Federal Parlamento'da gerçekleştirilen konferansa Avrupa Yahudi Parlamentosu Üyesi Cefi Kamhi, Eski Bakan Ali Talip Özdemir, Süryani Kilisesi Başkan Yusuf Çetin, Alman-Türk Dostluk Grubu Başkanı Johannes Kahr, Ortodoks Kilisesi Almanya Temsilciliği'nden Metropolitan Augistin, Dr.
Ali Talip Özdemir - 25.02.2013
Konyalılar Anadolu Zirvesi'nde Buluştu
'Anadolu Zirvesi'ne işadamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve seçkin 500 Konyalı vatandaş katıldı
Ali Talip Özdemir - 24.02.2013
Konyalılar, Anadolu Zervisinde Buluştu
Eski Çevre Bakanı Ali Talip Özdemir, Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, KONSİAD Başkanı Abdullah Başçı ve KONSİAD Anadolu Yakası Başkanı Muzaffer Koşan'ın hazır bulunduğu zirvede bir çok belediye başkanı, dernek başkanlarının yanı sıra ABD'den gelen yatırımcı Abdullah Ben Hamallah ve Suudi Arabistan Fahri konsolosu Halil Ahmet Navar da davetliler arasında dikkat çeken renkli isimler oldu.
Ali Talip Özdemir - 16.02.2013
Konya ve Karamanlılar İstanbul'da Buluştu
Konyalı ve Karamanlı Kamu Çalışanlar Derneği (KONKAMUDER) üyeleri Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltıda buluştu. Etkinliğe Konyalı olan eski Çevre Bakanı ve eski Anavatan Partisi Genel Başkanı Ali Talip Özdemir de katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Talip Özdemir Haberleri | Ali Talip Özdemir Kimdir - Haberler - Ali Talip Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Talip Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Şarkıcı Çılgın Sedat'ın evinde yangın çıktı, ailesi ölümden döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 21:48:59. #1.11#

title