ALİ KEVEN HABERLERİ

Ali Keven haber, Ali Keven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Keven

Ali Keven

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1951 - ...

Ali Keven Kimdir ?

1951 yılında Yozgat'ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Yozgat’ta tamamladı. 1978/1979 Ankara Gazi Enstitüsü beden eğitimi bölümünü bitirdi. 1973/1983 yılları arasında Diyarbakır’da çevre sağlık meslek lisesinde çalıştı. 1980 darbesinde görevinden uzaklaştırıldı. Çeşitli derneklerde, sendikalarda başkanlık ve yöneticilik yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Keven - 24.02.2021
Yozgat Milletvekili Keven'den yerel basın kuruluşlarına ziyaret
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Sorgun ilçesinde görev yapan yerel basın kuruluşlarını ziyaret etti.
Ali Keven - 08.01.2021
Yozgat'ın tarım ve hayvancılığı masaya yatırıldı
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven de çiftçilerin sorunlarının bulunduğunu, bu sorunların çözülmesi gerektiğini aktardı.
Ali Keven - 15.12.2020
Son dakika haber! CHP'li Kaya, ABD'nin Türkiye'ye yaptırım kararını kınadı
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, üniversitelerin en karanlık dönemini yaşadığını iddia ederek, "Eski AKP milletvekilleri yönetici olarak üniversitelere atanıyor.
Ali Keven - 13.12.2020
Son dakika haberi! TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, geçen hafta Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a verdiği soru önergesinde Bakanlık bütçesinden 2019'da dernek ve vakıflara aktarılan 428 milyon liranın hangi dernek ve vakıflara aktarıldığını sorduğunu ama içinde cevabını bulamadığı bir yazının geldiğini söyleyerek, bu cevabı bugün kendisinden almak istediğini ifade etti.
Ali Keven - 12.03.2020
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunun CHP'li üyelerinden MEB'e "koronavirüs"...
Komisyonun CHP'li üyeleri, CHP Grup Sözcüsü Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Hatay Milletvekili Serkan Topal, Muğla Milletvekili Suat Özcan, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Yozgat Milletvekili Ali Keven, yaptığı yazılı açıklamada, Kovid-19'a karşı bilimle bilgiyle ve bilinçle mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti.
Ali Keven - 05.02.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, "Tarım ve Yozgat" hakkında yaptığı konuşmada, ülke tarımının sorunlarının her geçen gün artarak devam ettiğini söyledi.
Ali Keven - 22.12.2019
Çayıralan CHP İlçe Başkanı Üstün, güven tazeledi
Dr Yusuf Coşan Belediye Kültür Merkezi'nde yapılan kongrede konuşan CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, yerel seçimlerde Çayıralan'da kazanılmış bir başarı olduğunu, bu başarıyı yerelden genele yayarak, partilerini iktidara taşımaları gerektiğini söyledi.
Ali Keven - 15.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven de asgari ücretin altında 90 bin öğretmen çalıştırıldığını öne sürerek, ücretli ve sözleşmeli öğretmen uygulamasının kaldırılmasını talep etti.
Ali Keven - 07.11.2019
Trafik kazasında ölen İYİ Parti Yozgat İl Başkanı toprağa verildi
Törene, Bayrak'ın yakınları ile Yozgat Valisi Kadir Çakır, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, İYİ Partili milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Keven - 04.11.2019
CHP'den Milli Eğitim Bakanlığı bütçesine eleştiri
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Milli Eğitim Bakanlığı bütçesinin, yine faize ayrılan bütçenin altında kaldığını, her yıl öğrenci sayısı artarken bütçeden ayrılan payın azaldığını savundu.
Ali Keven - 16.09.2019
Çiftçi borçlarının ertelenmesini istedi
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, "Cumhurbaşkanı bir kararnamesiyle ithalat izni verebiliyor.
Ali Keven - 05.09.2019
Yozgat 10. Tarım Fuarı açıldı
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven de fuarın hayırlı olması dileğinde bulundu.
Ali Keven - 04.08.2019
22. Uluslararası Bahadın Kültür Festivali yapıldı
Şenlik kapsamında paneller, söyleşiler, şiir dinletileri, sinema, tiyatro ve bunlara ilaveten ünlü sanatçıların yer aldığı konserler yapıldığını ifade eden Bozdemir, "Yazarlarımız adına düzenlenen yarışmaların ödülleri de bu şenliğimizde verildi. Konuklarımız Arif Baş Açık Hava Müzesi'ni gezdi. Bahadın Kültür Festivali'ni, 'Bu şenlik hiç bitmeyecek' sloganıyla iyi bir noktaya taşımaya devam ediyoruz. Umarım bu söylem hiç bitmez." ifadelerini kullandı. Festivale, CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Sorgun Kaymakamlığı görevini vekaleten yürüten Kadışehri Kaymakamı Fikret Dağ ve vatandaşlar katıldı.
Ali Keven - 02.08.2019
Yozgat 20. Uluslararası Sürmeli Festivali başladı
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven de festivallerin birlikte olma, gelenek görenekleri birlikte yaşayıp kaynaşma açısından önemine işaret etti.
Ali Keven - 02.08.2019
Yozgat 20. Uluslararası Sürmeli Festivali başladı
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven de festivallerin birlikte olma, gelenek görenekleri birlikte yaşayıp kaynaşma açısından önemine işaret etti.
Ali Keven - 27.06.2019
TBMM Genel Kurulu
"3600 ek gösterge analarının ak sütü gibi helaldir" CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, ücretli öğretmenlerin güvencesiz çalıştıklarını ve eğitim fakültesi mezunu olmayanların da öğretmen olarak ders verebildiklerini söyledi.
Ali Keven - 18.05.2019
Yozgat Valisi Çakır, Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Buluştu
Konuşmanın ardından, Vali Kadir Çakır ve eşi Nalan Çakır, masaları tek tek gezerek şehit aileleri ile yakından ilgilenip bir süre sohbet etti. İftar programına, CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Belediye Başkanı Celal Köse, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof.
Ali Keven - 22.02.2019
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Boğazlıyan'da
Yıldırım Kaya'nın ziyaretine CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ve Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan eşlik etti.
Ali Keven - 14.12.2018
CHP'li Milletvekillerinden "Mit, TBMM'ye Bilgi Vermiyor" İddiası
Basın açıklamasına CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, İstanbul milletvekilleri Sibel Özdemir ve Turan Aydoğan, Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Yozgat Milletvekili Ali Keven, Ankara Milletvekili Servet Ünsal ile Turan Aydoğan da katıldı.
Ali Keven - 13.12.2018
CHP'li Milletvekillerinden Eğitim Bütçesi Açıklaması
Kaya, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleri CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Muğla Milletvekili Suat Özcan, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Yozgat Milletvekili Ali Keven'in de katılımıyla Keçiören'de İbrahim Akoğlu İlköğretim Okulu önünde yaptığı açıklamada, 2019 yılı eğitim bütçesini eleştirdi.
Ali Keven - 22.11.2018
Eğitim Emekçilerinin Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılmalı"
Topal, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan ve CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven ile parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayarak, öğretmenlerin sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Ali Keven - 24.10.2018
İktidarın Tarım Politikası İflas Etmiştir"
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, iktidarın tarım politikasının iflas ettiğini öne sürerek, "Aracıya, tüccara, ithalatçıya kazandıran AKP iktidarı çiftçiyi yoksullaştırmış ve göç etmeye zorlamıştır.
Ali Keven - 11.09.2018
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarıbal Çiftçilerin Sorunlarını Dinledi
CHP'den yapılan açıklamada, Sarıbal, beraberindeki CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven ve CHP Yozgat İl Başkanı Abdullah Yaşar ile Yozgat Ziraat Odası Başkanlığında çiftçilerle bir araya geldi.
Ali Keven - 30.08.2018
Büyük Zafer'in 96. Yılı Kutlanıyor
Yozgat, Kırıkkale ve Niğde'de, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla tören düzenlendi. Yozgat'ta Cumhuriyet Meydanı'ndaki törene, Vali Kemal Yurtnaç, Belediye Başkanı Kazım Arslan, CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof.
Ali Keven - 05.08.2018
Yozgat'ta İmam Hatip Mezunları Bir Araya Geldi
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven de İslam dininin bir akıl dini olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu: "Din adamı ibadetini yaparken, toplum içinde yaşayan insandır.
Ali Keven - 28.07.2018
Türkiye Önündeki Engelleri Çok Daha Hızlı Aşacak"
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Yozgat'a gelen Oktay'ı, AK Parti Yozgat Milletvekilleri Bekir Bozdağ ve Yusuf Başer, CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Vali Kemal Yurtnaç, Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, diğer ilgililer ve vatandaşlar karşıladı.
Ali Keven - 15.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Yozgat Yozgat'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu, şehitler için dua edildi. Yozgat Belediyesi Mehter Takımı'nın konserinden sonra Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Yozgat milletvekilleri Yusuf Başer, Ali Keven ve İbrahim Ethem Sadef konuşma yaptı.
Ali Keven - 14.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şehit yakınları ve gazilere seslenen Yurtnaç, şunları kaydetti: "Sizlerin katlandığı acıları hepimiz biliyoruz. Devletimiz, milletimiz buna sahip çıktı. Bunun bir karşılığı olmaz ama şuna inanın ki bizler tüm çalışma arkadaşlarımızla, devletimizin bütün birimleriyle sizlerin emrindeyiz. Sizlerin hayata bağlanmasını daha fazla temin etmek için gerekli her türlü tedbiri alma gayreti içerisindeyiz. Şehitlerimizin emanetleri bizim emanetimizdir." Programa, şehit yakınları ve gaziler, Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer, Ali Keven, İbrahim Ethem Sedef, Belediye Başkanı Kazım Arslan, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.
Ali Keven - 08.07.2018
27. Dönem Yozgat Milletvekilleri Yemin Ederek Görevlerine Başladı
- TBMM Genel Kurulu 27. Dönem Yozgat Milletvekilleri AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem SadefTBMM - TBMM Genel Kurulu'nda, 27. Dönem 1. Yasama Yılı başladı.
Ali Keven - 29.06.2018
CHP Yozgat İl Teşkilatı, İçişleri Bakanı Soylu'yu Protesto Etti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, "Valilere müsteşarım üzerinden talimat gönderdim, 'CHP il başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin' diye. Bu kadar basit" sözlerine  CHP Yozgat teşkilatından tepki geldi. Yozgat Cumhuriyet Alanı'nda yapılan protesto açıklamasına CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, CHP Yozgat İl Başkanı Abdullah Yaşar, CHP Mersin eski Milletvekili Aytuğ Atıcı ve  İl Teşkilatı Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile partililer katıldı.
Ali Keven - 29.06.2018
CHP Yozgat İl Teşkilatı, İçişleri Bakanı Soylu'yu Protesto Etti
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, İl Başkanı Abdullah Yaşar ve İl Teşkilatı Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Cumhuriyet Meydanı'nda basın açıklaması yaparak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarını protesto etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Keven Haberleri | Ali Keven Kimdir - Haberler - Ali Keven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Keven kimdir, hayatı ve biyografisi. Yozgat Milletvekili Keven'den yerel basın kuruluşlarına ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 08:12:23. #1.15#
title