ALİ KARAKAŞ HABERLERİ

Ali Karakaş haber, Ali Karakaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Karakaş

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Ali Karakaş Kimdir ?

Ali Karakaş, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Balıkesir, Savaştepe Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Karakaş - 13.04.2021
DÜ Rektörü Prof. Dr. Karakoç, yürütülen çalışmaları basın mensupları ile paylaştı
Toplantıya DÜ Rektör yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Tanyıldız, Prof. Dr. Ezeli Azarkan, Prof. Dr. Kadir Turan, Genel Sekreter Doç. Dr. Ali Karakaş da katıldı.
Ali Karakaş - 08.04.2021
Diyarbakır'da sempozyum düzenlendi
Sempozyumda, Silvan Belediye Başkan Yardımcısı Ferzende Tekin, Dicle Üniversitesi Sekreteri Doç. Dr. Ali Karakaş, Silvan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.
Ali Karakaş - 21.12.2020
"İkinci elde bıçak kemiğe dayandı"
Aşılama süreci ve ekonomik belirsizlikler sebebiyle ortalama yüzde 12 düşen ikinci el araç fiyatlarının karşılık bulmadığına dikkat çeken Otomerkezi.net CEO'su Muhammed Ali Karakaş, yeni alınan BDDK kararıyla ilgili açıklamada bulundu ve şunları söyledi; "Kapama ve kısıtlamalar sebebiyle hem sıfır kilometre hem de ikinci el showroom ziyaretleri son 1 ayda sıfıra yakın bir vaziyete geldi.
Ali Karakaş - 08.12.2020
"İkinci elde satışlar durma noktasına geldi"
İkinci el otomobil sektöründe faaliyet gösteren Otomerkezi.net'in CEO'su Ali Karakaş, sektörle ilgili açıklamalarda bulundu.
Ali Karakaş - 07.11.2020
"Kudüs için Türkiye Alimler Buluşması" etkinliği sanal ortamda yapıldı
Etkinliğin sonuç bildirgesi Dicle Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ali Karakaş tarafından okundu.
Ali Karakaş - 14.09.2020
İkinci elde fiyatlar 10 günde yüzde 10 arttı!
İkinci el otomobil satışında faaliyet gösteren Otomerkezi.net'in CEO'su Muhammed Ali Karakaş, ÖTV'deki matrah düzenlemesiyle ilgili ikinci el oto pazarındaki son durum hakkında açıklamada bulundu.
Ali Karakaş - 09.06.2020
"Kredi Destek Paketi ikinci ele can suyu oldu"
İkinci el araç pazarında faaliyet gösteren Otomerkezi.net'in CEO'su Muhammed Ali Karakaş, kamu bankalarının açıkladığı yeni kredi destek paketini değerlendirdi.
Ali Karakaş - 19.05.2020
"İkinci elde 5 yaş ve üzeri otoya ilgi artıyor"
Türkiye ikinci el araç pazarında faaliyet gösteren Otomerkezi.net'in CEO'su Muhammed Ali Karakaş, sektörün güncel durumu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Ali Karakaş - 30.03.2020
"İkinci eldeki durgunluk Haziran'da son bulur"
Otomerkezi.net'in CEO'su Muhammed Ali Karakaş, ülkemizi de tehdit eden virüs salgınının, ikinci el pazarına etkileri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Ali Karakaş - 26.02.2020
Hemen Sat ile 15 dakikada ödeme
Aracını acilen satmak isteyen 100 bin kişi var Otomerkezi.net CEO'su Muhammed Ali Karakaş, "Hemen Sat Merkezi" sisteminin hizmete sunulduğu ilk andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaştığını dile getirirken, 1 hafta içerisinde 100 adet aracın satın alındığını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: " 2019 yılında satılan her 10 araçtan yaklaşık 6'sı internet üzerinden satıldı.
Ali Karakaş - 13.02.2020
AK Parti Yenice'de kongreye Erdal Yirmibeş ile gidecek
İl Başkanlığının yazılı açıklamasında, yapılan temayül yoklamasının ardından genel merkeze Erdal Yirmibeş, Ertan Mısırlı, Sabri Kökçü ve Ali Karakaş isimlerinin davet edildiği belirtildi.
Ali Karakaş - 01.08.2019
Malatya'da otağ çadırı şeklindeki lokanta ilgi görüyor
MALATYA'nın tarihi ilçesi Battalgazi'de işletmeci Ali Karakaş, 'Diriliş Ertuğrul' dizininden esinlenerek, yöresel ev yemeklerinin servis edildiği, otağ çadırı şeklinde lokanta açtı.
Ali Karakaş - 01.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Sakcagözü Şelalesi Çocukların suda serinlemesi Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 130 MB Haber-Kamera: Kadir ÇELİK - GAZİANTEP-DHA) ==================== - Malatya'da otağ çadırı şeklindeki lokanta ilgi görüyor MALATYA'nın tarihi ilçesi Battalgazi'de işletmeci Ali Karakaş, 'Diriliş Ertuğrul' dizininden esinlenerek, yöresel ev yemeklerinin servis edildiği, otağ çadırı şeklinde lokanta açtı.
Ali Karakaş - 02.07.2019
Amed Sportif Faaliyetler'de yönetimin görev dağılımı yapıldı
Görev dağılımı şu şekilde oldu: "Kulüp başkanı Metin Kılavuz, as başkan Baran Durmaz, başkan yardımcıları Veysi Üçdağ, Medine Kaya, Ali Karakaş ve Bülent Oğuz, genel sekreter Eser Sönmez, muhasip Bülent Oğuz, Baran Durmaz ve Veysi Üçdağ, futbol şube Cemal Doğrul, Selahattin Yıldırım, Ekrem Yeşil ve Nedim Şimşek, basın sözcülüğü Mirza Tanaman ve Medine Kaya, halkla ilişkiler Nur Zelal Bal, Medine Kaya, Veysel Özhekti, Lütfi Yılmaz ve Mahmut Taşkıran, AR-GE ve proje Ali Karakaş, Şahin Tazgel, Veysi Üçdağ, Ergin Başarı ve Şehmus Sagun, alt yapı sorumlusu Adnan Zengin ve Hadi Yakişan, kadın futbol sorumlusu Besra Ekinci, Medine Kaya, Dilan Baloğlu ve Nur Zelal Bal, salon sporları Osman Ocaklık, Cengiz Demir, Dilan Baloğlu, Adnan Yıldırım ve Salih Karakurt, tesis sorumlusu Şehmus Sagun, Nedim Şimşek, Şahin Tazgel ve Kamuran Pervane, kurumsal iletişim Veysi Üçdağ, Veysi Kuzu ve Ekrem Yeşil, sağlık işleri: Ramazan Danış, Selahattin Yıldırım, Mehmet Akgün, Salih Dertli ve M.
Ali Karakaş - 30.06.2019
Amed Sportif Faaliyetler'de başkanlığa Metin Kılavuz seçildi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde, 2'nci olağan kongrede divan başkanlığını eski kulüp başkanı İhsan Avcı yaptı. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Diyarbakır Şube Başkanı Remzi Dayan, Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Diyarbakır Şube Başkanı Abdulsamet Karakaş'ın da bulunduğu ve Ali Karakaş'ın aday olmadığı kongrede daha önce 3 sezon kulübün başkanlığını yapan Av.
Ali Karakaş - 30.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde, 2'nci olağan kongrede divan başkanlığını eski kulüp başkanı İhsan Avcı yaptı. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Diyarbakır Şube Başkanı Remzi Dayan, Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Diyarbakır Şube Başkanı Abdulsamet Karakaş'ın da bulunduğu ve Ali Karakaş'ın aday olmadığı kongrede daha önce 3 sezon kulübün başkanlığını yapan Av.
Ali Karakaş - 29.06.2019
Amed Sportif Faaliyetler'de kongre heyecanı
Metin Kılavuz önderliğinde oluşacak yeni yönetimde, Ali Karakaş başkanlığındaki eski yönetimden bazı isimlerin de göreve devam etmesi bekleniliyor.
Ali Karakaş - 07.06.2019
Amed Sportif Faaliyetlerde çalışmalar başlıyor
Ali Karakaş başkanlığındaki yönetimin, Ramazan Bayramının hemen ardından 10 Haziran Pazartesi gününden itibaren teknik direktör sorununa yöneleceği öğrenildi.
Ali Karakaş - 01.05.2019
Amed Sportif Faaliyetler'de Son Maç Hazırlıkları
Talaytepe Şehmus Özer Tesislerinde gerçekleşen idmana teknik direktör Mehmet Budakın ve kadroda yer alan futbolcular katıldı. Yaklaşık 2 saat süren idman neşeli bir şekilde sona erdi. Amed Sportif Faaliyetler Kulüp Başkanı Ali Karakaş, deplasmanda yapacakları Bayrampaşaspor maçına büyük bir ciddiyetle hazırlandıklarını söyledi.
Ali Karakaş - 27.04.2019
Öib'den Taşınmaz Satışları
Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Filyos/Öteyüz Mahallesi'nde 2545 parseldeki 2 bin 710 metrekare yüzölçümlü taşınmazın da en yüksek teklifi veren Ali Karakaş ve Muharrem Balcı Ortak Girişim Grubu'na satılması onaylandı.
Ali Karakaş - 09.04.2019
Amed Sportif Faaliyetler'de Galibiyet Sevinci
Sarı ve kırmızı kartların havada uçuştuğu maçta İnegölspor'u deplasmanda yenerek, önemli bir sonuçla evine dönen Amed Sportif Faaliyetler Kulüp Başkanı Ali Karakaş, teknik heyet ve futbolcuları kutladığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Karakaş Haberleri | Ali Karakaş Kimdir - Haberler - Ali Karakaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Karakaş kimdir, hayatı ve biyografisi. DÜ Rektörü Prof. Dr. Karakoç, yürütülen çalışmaları basın mensupları ile paylaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:52:03. #1.14#

title